Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Friss hurka büdös?

Friss hurka büdös?

Figyelt kérdés

Ismerőstől vettem. Mások nagyon dícsérték az előző disznóölésből készült húsokat. Viszont zacsiban volt (3napos)

Nem volt fagyasztva csak hűtve. Hazahoztam és jól lecsesztek mert büdös. Ilyen pállott szaga van vagy nem is tudom. 3 napja öltek. Megromolhatott 3 nap alatt ha hűtőben volt? :( 3000ft ot fizettem értük :(


2016. febr. 17. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan,azért nem történt akkora baj. Hidd el mindenki belefutott már ilyesmibe vásárlás során.

Vond le a tanulságot,legközelebb kaját ne vegyél "látatlanba". Rosszul érezni magad 1 percnél tovább teljesen felesleges, ez csak egy kis romlott hurka ,az élet megy tovább :))

2016. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ezen ne izgasd magad, mi a szalámihoz piros paprikát 20 éve ugyanonnan vesszük, most először átvertek és rosszat adtak, 50 kg szalámi ment kárba, mert megavasodott a paprika benne, szóval tudom miről beszélsz

szóval a "jó tapasztalat" sem garancia

2016. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!