Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel szoktátok feldobni a...

Mivel szoktátok feldobni a rántottát?

Figyelt kérdés
Kezdő rántottázók vagyunk, eddig a tükörtojást favorizáltuk. Tehát nem a szokásos extra hozzávalók érdekelnének, mint pl sonka, szalonna, kolbász, zöldpaprika, vagy gomba, hanem kissé egzotikusabbak, mint pl Erős Pista, esetleg brokkoli, stb.

2016. máj. 10. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már ettem chilis-babos rántottát is!
2016. máj. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az a Piedone-rántotta akkor, nem? :D
2016. máj. 11. 04:47
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
A dinsztelt hagymára kockára vágott tökfélét (cukkini, pattisszon, fehér-tök, ami van) födő alatt puhára párolni fűszerekkel (só-bors-bazsalikom stb.) és a végén ráütni a tojást...
2016. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Piedone rántotta! :D Annak is lehet mondani!
2016. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában benézünk a hűtőbe, a fagyóba, és amilyen zöldségfélét vagy húsfélét találunk, azt rakunk bele. Vagy minél több félét, vagy attól függ, milyen kedvünk van. Plusz a sajt. Mikor kész van, a tányéron a férjem mustárt, én pedig mustárt, kechupot és majonézt is szoktam rárakni.

Emellett mióta nem eszek búzalisztes cuccokat, azóta ha nincs itthon kenyerem, akkor párolt rizzsel szoktam csinálni a rántottát. Egész pontosan mikor a tojást rakom a minden féle jóra, akkor keverek bele párolt rizst is.

2016. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam bele paradicsomot, sajtot tenni. A hagyma nalam alap. Kolbaszt vagy bacon szalonnat is szoktam meg tenni hozza, vagy ha nagyon zoldsegre vagyok akkor akar cukkinit es padlizsant is, de csak cukkinivel, padlizsan nelkul is nagyon finom:)
2016. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Füstölkólbász
2022. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!