Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogy szoktátok készíteni a...

Ti hogy szoktátok készíteni a lecsót?! Miket tesztek bele?!

Figyelt kérdés

Ahány ház, annyi féle lecsó van, mindenki mást tesz bele! Ti hogyan kêszítitek? Bográcsban/fazékban/serpenyoben?! Virslivel, szalonnával,kolbásszal, esetleg hússal?! Tesztek bele tokot vagy patiszont vagy cukkínit, esetleg gombát is?!

Sziktatok tojást utni rá?! Tarhonyát / rizst / galuskát voztok bele vagy hozzá?! Kenyérrel vagy sult krumplival tálaljâtok?! Hallottam már tejfolosen is, ti próbáltátok már úgy!?! Nagyon kíváncsi vagyok! Koszonom szépen a válaszokat!! :))



2016. aug. 30. 12:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen lecsó almapaprikából a legfinomabb !
2016. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
4. vagyok. És valahogy úgy állok a lecsóhoz, mint Gombóc Artúr a csokihoz. :-)
2016. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a kakukktojás, én nem szeretem bele se a virslit, se a kolbászt, ellenben imádom a meleg lecsót hideg tejföllel. :)
2016. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma, rengeteg paradicsom, paprika(2 féle), káposzta, csípősen és virslivel/főzőkolbásszal(a családban páran nem bírják a füstöltet, ezért nem kolbász)
2016. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Házi szalonnával és kolbásszal szeretjük, jó sok, sűrű szafttal, hogy lehetssen friss kenyérrel tunkolni, én szeretem még galuskával is, vagy olasz tésztával.
2016. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Hagymát-zöldpaprikát dinsztelek, majd bele a füstölt kolbászt, utána a felszelt paradicsomot. Amikor már annyira megfőtt, hogy pördül a paradicsom haja, akkor a készre főzött rizst is belekavarom. Kész.


Ha cukkini vagy hasonló zöldségből, akkor viszont azt kolbász, és paradicsom nélkül, csak a hagyma-paprika-cukkini, és nem rizs megy bele, hanem tojást ütök rá.

2016. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Abból tényleg nagyon finom, csak kár, hogy ritkán kapni!:))
2016. aug. 30. 14:46
 18/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es és 12-es! Ez aranyos:DD
2016. aug. 30. 14:48
 19/25 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as! Koszi a vàladzt!:))Elég kulonlegesen hangzik, meg nem hallottam ilyet de biztos,hogy finom lerhet, pl. csirkeporkolthoz èn is hgagyon szeretem a tejfolt:)) Apukám ures tésztàn is sztereti, na azt nem tudom megérteni:))
2016. aug. 30. 14:52
 20/25 A kérdező kommentje:
Hu, kaposztàt még nem is hallottam bele, de amúgy en is gondolkodtam rajta, hogy milyen lehet benne. En is szeretem a kulonleges dolgokat:)) koszi a választ, kipróbàlom!!!
2016. aug. 30. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!