Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogy szoktátok készíteni a...

Ti hogy szoktátok készíteni a lecsót?! Miket tesztek bele?!

Figyelt kérdés

Ahány ház, annyi féle lecsó van, mindenki mást tesz bele! Ti hogyan kêszítitek? Bográcsban/fazékban/serpenyoben?! Virslivel, szalonnával,kolbásszal, esetleg hússal?! Tesztek bele tokot vagy patiszont vagy cukkínit, esetleg gombát is?!

Sziktatok tojást utni rá?! Tarhonyát / rizst / galuskát voztok bele vagy hozzá?! Kenyérrel vagy sult krumplival tálaljâtok?! Hallottam már tejfolosen is, ti próbáltátok már úgy!?! Nagyon kíváncsi vagyok! Koszonom szépen a válaszokat!! :))



2016. aug. 30. 12:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Apósom kizárólag sültpaprikából szerette. Biztosan ismered, hogyan kell megsütni a sütőben, és lehúzni a héját. Van egy kellemesen pörkös íze, de azért lecsónak nem olyan, mint a nyers paprika. Legalábbis állagra és kinézetre, de amúgy finom.
2016. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszi, nagyon erdekesen hangzik,szeretem a kulonleges kajákat! Serpenyoben megpirítani már hallottam, igy még nem, de ki fogom próbálni!!!koszonom még egyszer!!!
2016. aug. 30. 16:09
 23/25 anonim ***** válasza:

Cukkini sokszor van benne, néha kis répa is, amióta ilyet kóstoltam valakinél... A zöldpaprika szinte semmi benne, mivel azt csak nyersen szeretem. Szinte mindig tojásos, húsféle nincs benne s más extra sem (egy szomszéd cukrosan ette, brrr).

Nyers zöldséget eszünk hozzá, a párom rizst is. Mindenhez ezeket esszük, nyilván a lecsóhoz is, de mennek is hozzá.

2016. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy serpenyőben készítjük s igen fontos, hogy ne legyen nedves. Van, aki nagyon vizesen főzi, de abban fő a tojás, pedig én sülten szeretem... Így is nehéz, sokáig kell főzni, hogy elég száraz legyen. Tojástalanul, rizzsel semmi gond egy kis plusz nedvességgel.
2016. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, de tok jól hangzik:)) koszonom a valadzodat:))
2016. szept. 10. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!