Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit eszik a hétvégén?

Ki mit eszik a hétvégén?

Figyelt kérdés
Én ma tzatziki salátát rántott pulykamellel. Holnap pedig pataki tálban gombaval, répával, hagymával és friss zöldfűszerekkel sütött szűzérmét, valamilyen krumpli körettel. Esetleg még egy kis párolt zöldséget. Illetve van húsleves is.
2016. szept. 24. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Rakott karfiol brokkolisan:) es palacsinta:D
2016. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Én azt eszem rajta, hogy nem dolgozom.
2016. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

"Villásreggelire" lekváros háromszöget ettem teával.

Csirkemellet sütök, kínai jellegűt, szezámos bundában, rizzsel, zöldségekkel. Ez lesz az estebéd.

Lehet közben nasira egy (fél) szelet csokoládétorta.


Holnap bundáskenyér, utána talán elmegyünk hamburgerezni, vacsorameghívásunk van, nem tudom mi lesz a menü.

2016. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Reggelire gombás rántottát ettünk meg narancslevet ittunk.

Az ebéd zöldséges quesadilla lesz, salátával, guacamoléval

A vacsorát még nem tudom.


Holnapra fűszeres paradicsomkrémeves a terv, sült mozzarellával, rukkolasalátával

2016. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ma resztelt májat krumplival, hordós apró-káposztával. Ha vacsira sütök túrós palacsintát, akkor abból marad holnara is.

Holnap zöldbab leves, + húsos káposzta + sült hús,

2016. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Karfiol leves, tejszínes gomba rizzsel. :)
2016. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Péntek vacsira csak szőlőt ettem (nálam az már a hétvége :-D )

Ma reggelire zabkása volt házi eperkompóttal, ebédre zöldségleves tésztával, krumplipüré, savanyított zöldbab és rántott szejtán. Még pár kocka csokit is ettem utána. Vacsira mogyoróvajas lekváros (házi barack) rizspufi lesz.

Vasárnap reggelire csicserilepényt tervezek zöldségekkel, ebédre talán babgulyást szezámmagos pogival, nasinak megesszük a másik fürt szőlőt, vacsira pedig salátát. Ha jó kedvem lesz, még tofut is sütök mellé.

2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
zsírt eszek kenyérrel meg sóval
2016. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!