Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki csinálja úgy hogy...

Valaki csinálja úgy hogy hétvégén rendesebben/t9bbet eszik? Esetleg gond lenne ha úgy csinálnám? Lleent.

Figyelt kérdés
Szval 156cm vagyok és 50kg nagyon már nem kéne fogynom de még szeretnék. Nagyon megzavarná a fogyásom ha szombat-vasárnap ennék rendesen (mert akkor anya főz és van vacsi is, máskor is szoktam vacsizni) de most pl. van süti is de persze nem temérdek mennyiséget eszek csak pl. 2szeletet és hétfőtől újra vissza állnék a diétámra? nagyon megzavarja?
2011. szept. 3. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
kicsit (nagyon) értelmetlenül irtam a kérdést. :S de remélem valamennyire érthető. :S
2011. szept. 3. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszed tulzasba,akk ehetsz tobbet,de ne sokkal.Szerintem jobb lenne ha csak heti 1x ennel tobbet,nem 2x,de meg az sem veszes.:P

HA meg heti tobbszor tartasz ilyen napot, akk tornazz is melle es akk legalabb elegetsz vlmennyit az elfogyasztott kaloriabol:P

2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor csak egynap legyen olyan amikor többet eszek? hétvégéket lazára akartam venni. :S
2011. szept. 3. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd. Ne úgy csináld, ahogy itt mondják neked, hanem ha egy te jónak látod. Nincs túlsúlyod, szóval simán ehetnél normálisan amúgyis.
2011. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az étrendedben szerepel süti? nem? akkor mi a kérdés?

szerepel? akkor meg persze, nyilván kiszámoltad mennyi energiatartalma van, és azt be kell vinned.

2011. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így csinálom, és nekem jó így.
2011. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kiszámolod a süti energiatartalmát és beilleszted az étrendedbe? :D
2011. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A hétvégés dologra írtam úgy általánosságban...:-D

(Hétvégén kb 200 ch/nap, hétközben 150 körül)

2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!