Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki hétvégén...

Van itt olyan aki hétvégén nem számolgatja a kcalt hanem eszik ami jólesik?

Figyelt kérdés
jó persze nem úúgy h mozdulni ne birjon, de pl. én hétvégente ugymond elengedem magam, akkor nem számolgatom a kcalt, és én ált. hétvégén eszek édességet mert hétköznap nem szoktam. Van még rajtam kivül más is aki igy csinálja?
2011. okt. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is általában a vasárnap az számolatlan és a szombatba is becsúszik egy kis bűnözés. De egyelőre tartom a kitűzött célhoz szükséges tempót így is, majd akkor lesz cudar világ, ha már ezek nem fognak beleférni...
2011. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de nem minden hétvégén, hanem 2-3 hetente.
2011. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én hétközbe se számolom,enni lehet mindnet csak mértékkel,rendszeres sport mellett.
2011. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én havonta 1-2(egymás után) olyan napot szoktam tartani,hogy bármit megeszek amit megkívánok minden korlát nélkül,direkt arra a napra megveszek egy csomó sütit,csokit,péktermékeket,palacsintát sütök pl, megeszek egy üveg nutellát meg ilyenek:) Rosszullétig eszem magam:)
2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!