Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a grillsütő és...

Mi a különbség a grillsütő és a minisütő között?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Media Marktban, és a polcon volt többféle, valamelyikre minisütő volt írva, másokra meg grillsütő?


Mi a különbség a kettő között? Melyik érdemes választani, ha mirelit halat, húsokat, meg ilyeneket akarok sütni?


Van olyan étel, amire az egyik jobb, mint a másik? Köszi.



2016. nov. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A grillsütőkhöz nem értek, a minisütők viszont apró sütők. Arra használhatod őket, mint egy rendes sütőt, kenyeret, pizzát, piskótát, aprósütit, rakott krumplit, húst s ezerféle mást lehet benne készíteni (jobbakban aszalni is lehet). Mi eleve nem vettünk rendes nagy sütőt, csak a legnagyobb minisütőt, amit találtunk a környéken. Gyorsan felmelegszik, hisz viszonylag kicsi (az enyém 35 literes) és mindenfélére jó.


Gondolom, a grill korlátozottabb, de nem ismerem őket.

A pici minisütőkbe pedig kevés dolog fér, nem tudom, más hátrányuk van-e (a nagyok is lehetnek légkeverésesek vagy sem, az enyém az, de sosem használom).

2016. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem sem kell nagy sütő, ezért néztem a kicsiket, és ott láttam többet egymás mellett, némelyik minisütő, más meg grillsütő név alatt.


Ezért érdekelne, hogy mi a különbség. Talán a sütési idő, hogy az egyikben hamarabb megsül valami, ami a másikban tovább tart. Erre tudok gondolni.

2016. nov. 14. 18:33
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

igazából semmi. Ez a magyar nyelv sajátja, hogy van a sütő, és nemcsak grillre jó. Valahogy nevén kell nevezni a dolgot, de grillbe is lehet muffint sütni, és a minisütőmben is van pl forgó grilltű.


Arra figyelj, hogy kb 230 fokig lehessen melegíteni és jó ha több funkció van rajta. Pl alul felül sütés, légkeverés. Stb.

2016. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!