Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van fél kiló csicsókám....

Van fél kiló csicsókám. Diétázom 1500 cal-al. Mi legyen belőle csirkemell mellé? Hogyan kell elkésziteni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell elkészíteni,mint a burgonyát.

Nyersen saláta is készíthető belőle.

2016. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha még nem volt vele tapasztalatod, akkor arra készülj fel, hogy egyeseket az elfogyasztás után 4-8 órával megfosat.
2016. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Kockákra vágva le is piríthatod egy minimális oliva olajon vagy vajon, de puhára főzve, pürésítheted is. Fűszerezd erősebben, mert édesebb sokkal, mint a krumpli.

Vagy megfőzve, ugyanolyan salátát is készíthetsz belőle-hagymával-, mint a krumplisaláta.

Egészséges és finom.

2016. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma lesz az ebéd, majd beszámolok. A fosatást még meg is köszönném neki, mert lassu az anyagcserém, és nagyon nehezen megy a fogyás. Most egy hónapja le is állt szinte teljesen. De tartom a kalóriát, és a többi értéket is.
2016. nov. 21. 11:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Olajsprével kifujtam egy teflon serpenyőt. 3 szeletke csirkemellet kb 15 dkg. átsütöttem rajta, majd ráhalmoztam a besózott karikára vágott csicsókát. Fedő alatt átpároltam őket együtt. Nagyon hamar megpuhult, és finom lett. Fel van véve az étlapra ! Egy tanács. A karikák széle / héja / nem puhul olyan gyorsan, mint a közepe. Legközelebb megpucolom, mint a krumplit. Most csak lekeféltük körömkefével. De igy is jó.
2016. nov. 21. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Finom lehet, ahogy leírod. Még egy tipp a köretként való felhasználásra.Tegyél bele egy darabka (kb fél hüvelykujjnyi ) apróra vágott gyömbért. Egy finom, keleties ízvilág, szerintem meg szeretnéd így is.

A diétában jó a változatosság, hogy ne legyen unalmas.

Sok sikert hozzá :)

2016. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Soha többet csicsóka ! Egész délután fostam, és hasgörcsöm volt, mint a szülés. Hát ezt nem gondoltam volna. Ennyit nem ér !
2016. nov. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!