Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit foztok hetvegen? Foleg...

Mit foztok hetvegen? Foleg valogatos gyerekek anyukai, de barki otlete erdekel.

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Sóbasült csirkét újhagymás krumplisalival.

Hiedelmekkel ellentétben egyáltalán nem lesz túl sós ízű a csirke, csak omlós és ropogós bőrű.

2017. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha a gyerek válogatós, akkor megvan a maga válogatóssága...

Nekem van egy listám arról, hogy mit eszik meg a gyerekem (nem túl sok ételt), és azt variálgatom, sokszor úgy kombinálva, hogy mi azért változatosabban étkezzünk, de ne kelljen többfelé főzni.

Pl. a gyerekem szereti a sajtos tésztát, ő azt kap, magunknak meg csinálok rá szószt is (milánói, bolognai, carbonara).

2017. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Teszta vegulis barmilyen mehet.
2017. jan. 27. 15:18
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Gyümölcsleves és rakott bolognais tészta lesz de keverek bele kukoricát is.

Vasárnap diploma osztós ebédre megyünk ott majd eszik valamit, főleg hogy étteremben lesz


Mindig két félét főzök mindig van amit szeret, de van más is :)

2017. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Buttermilk ( írós rántott csirkét).
2017. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Tejszínes gombás csirkemellet készítek, színes orsótésztával.Egyik kedvence a 10 évesnek. Még, amit nagyon szeret a paradicsomos húsgombóc, sajtos-sonkás - tejfölös tészta, rántott husi, rántott gomba/karfiol,rántottsajt, halrudacskák (minőségit szoktam venni ), rizi-bizi. A főzelékekkel, zöldségköretekkel sajnos nem akar megbarátkozni, de nem akarom erőltetni, mert annak soha nincs jó vége.
2017. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha tézsta bármilyen lehet akkor pl parmezános-gombás-spenótos tk tészta fenyőmaggal :) nagyon egészseges és isteni fi om!


Mi tegnap rendeltünk étteremből és még maradt erdei gombás fokhagymás rukkolás tagliatelle. Holnap el kell használnom a maradék bok choi-t mert kezd sárgulni úgyhogy ázsiai zöldségek lesznek rizzsel.

2017. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Holnap nálunk krumplipüré lesz gyümölcsszósszal és zöldségfasírttal. Vasárnapra zöldségleves és rakott tészta a menü.
2017. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:)
2017. jan. 27. 17:29
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk ratatouille lesz paprikaszósszal, meg szerintem valamilyen krémleves de még nem tudom milyen.
2017. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!