Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyit költötök naponta...

Mennyit költötök naponta kajára és miket szoktatok sütni főzni?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le hogy hányan vagytok a csaladban. :)

Én nagyon kivagyok, nálunk nem nagyon vannak változatos ételek. Ha van pénz töltött káposzta ha nincs paprikás krumpli.

Nem akarom anyát bántani de nem jól ossza be a pénzt szerintem.

Más gyerek hazamegy a suliból tudja hogy otthon meleg étel várja, de nálunk sosem volt így.

Mindenki dolgozik, anyam 100-130 at keres, apám elissza a háromnegyedét szóval ő olyan 40 et add le anyának és heterzet keres naponta és mindig van maszek is.

Battyaim is dolgoznak a nagyobbik semennyit nem ad, a kisebbik az egészet ő keres olyan 60 ezret de most elköltözött .


Ugye nem ok nélkül vagyok kiakadva?


Fizetés után , 3nappal már van hogy kenyér sincs.


17/L


2017. márc. 12. 23:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó havi 1 ezer ftból? Na ne már :D

Erről egy vicc jut eszembe.... Régen milyen jó volt már, 500 ft-tal elmentem a boltba, vettem kenyeret, sajtot, rizst, tojást...most meg minden boltba kamera van...

Körülbelül így lehet elég 1000 ft is...persze valakinek 500 is elég :)

2017. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%

"Ha a 170-ből havonta kifizetnek kb. 50-et rezsire, akkor marad kajára 120 ezer"


Egyrészt egy négytagú család rezsije sokkal több, mint 50 000 (én az egyszemélyes háztartásomban közelítem ezt), másrészt egy háztartás költségei nem csak fűtés, villany, víz + kajából áll. A rezsin kívül a lakás/ház fenntartása, a háztartási gépek javíttatása, cseréje (a múlt héten fizettem ki 22 000 Ft-ot egy aprócska fürdőszobai javításra). Társasházban közös költség, családi házban a folyamatos javítások, tető, kerítés, csatorna, stb.

Utazás, Pesten két felnőtt és két gyerek esetében ez 26 000, vidéken még több.

A gyerekek iskoláztatása, tankönyvek, füzetek, írószerek, iskolai kirándulások, rendezvények, osztálypénz.

Ruházkodás. A felnőtt még csak-csak eljár 5-10 évig egy cipőben, egy nadrágban, de az a fránya gyerek nő, nem lehet ráadni a tavalyi cipőt, ha egy év alatt két számot nőtt a lába.

Betegség, gyógyszer. Egy sima megfázás is 2-3000 Ft/fő. Antibiotikummal súlyosbítva 10 000. Ha végigmegy a négytagú családon, az 40 000.

2017. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!