Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukám cukrász és minden nap...

Anyukám cukrász és minden nap szoktam sütizni. Ti is szoktatok naponta édességet enni? (Nem sokat)

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha aktívan sportolsz, egészségesen élsz mellette, és a szájhigiénére is figyelsz, nincs ebben semmi rossz
2017. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én kéthetente eszek egy szelet sütit.
2017. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is kívánom minden nap. Nyáron 2-3 naponta szívesen eszek fagyit, amúgy 2-3 hetente kívánok meg egy szelet sütit kb.
2017. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán szoktam enni, nem vagyok édesszájú.
2017. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam minden nap. Kb. hetente 3x. Van, hogy egy hétig semmit. De van, hogy majdnem minden nap. De általában nem sütit szoktam, kis szelet csoki vagy túró rudi.

Ilyenkor nyáron meg nagyon kívánom a fagyit és a jégkrémet. Télen kevésbé kívánom az édességet.

2017. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évben kétszer- háromszor ha megeszek egy túrós- vagy meggyes pitét, esetleg egy káposztás rétest, azzal le van tudva az éves süti adagom.

Inkább elrágcsálok egy kovászos ubit magában, vagy 10- 20 deka savanyú káposztát.

2017. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban alap volt, hogy hetente 2-3 alkalommal sütöttünk egy tepsi süteményt, ami el is fogyott, 4 tagú családban (néha vittünk át pár szeletet a szomszédoknak). Senkinek semmi baja a családban.

Most felnőttként kb. 2-3 hetente sütök valamit, a férjem diab. a gyerek meg nem szereti a süteményt. Magam miatt meg nem izzitom be a sütőt. Inkább megveszek egy szelet tortát vagy valamit, ha megkivánom (majdnem minden nap).

2017. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Most már van nap, amikor nem sütizek vagy édes krémezek. S olyan is, amikor csak egy falat csokit eszem. Általában viszont rendes méretű a sütim, ma pl. vajas piskóta volt krémmel, 550 kcal, 12 gramm ch.


Én vagyok a szolid a családban, a páromnak meg se kottyan 3-4 süti egy nap (nem egy szeletke egyszerre, a munkába heti 2-3-szor minimum 1000 kcal sütit visz s az csak a reggeli). Az átlagja napi 1 fölött van, az biztos, néha elég sokkal.


De a mi sütijeink nem szokványosak, cukrot évek óta nem eszünk és lisztet sem sokat. Inkább a fehérje és a zsír dominál bennük.


Mindketten világéletünkben sok édességet ettünk, csak régen rosszabbakat.

2017. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Süteményt ritkán, mert nem mindig van kedvem nekiállni sütni, a kedvenc cukrászdám pedig messze van és anyagi csődbe vinne, ha minden nap lerabolnám. Egyéb édességeket viszont minden nap eszem, született édesszájú vagyok.
2017. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az edesseget nagyon. Evente 1-2x eszek kb. Esetleg hazi sutemenyt eszek, mert sutni nagyon szeretek, de az kanyarba nincs olyan edes, mint a cukrasz sutemenyek, mert ugye ugy keszitem, ahogy nekem jo. Keseru csokoladeval, nagyon keves cukorral... a legtobb embernek konkretan szar lenne, de nekem epp eleg edes ez is
2017. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!