Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok tippeket mit...

Mondanátok tippeket mit vigyek munkába enni? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés
irodai munka, most megyek először, 7 től 4 ig dolgozom gondolom lesz 1 óra ebédszünet, szerintetek megérné elmenni valahova ebédelni vagy vigyek valamit? Nem tudom mi a szokás a munkahelyen mert ugye 1 óra alatt simán megjárnám a városba valahol. Meg azis milyen ciki lenne mindenki megy ebédelni valahova én meg viszem a kis szendvicseimet.
2017. júl. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Általában mindenki az előző nap megfőzött kaja maradékát szokta vinni, irodákban szokott lenni hűtő/mikró és mindneki megmelegíti. Aki nem visz, az megy vhova kajálni. Ez nem az ált. suli, hogy kiröhögik az embert, mert az szendvicset vitt
2017. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondta senki hogy kiröhögnének csak kellemetlenül érezném magam
2017. júl. 27. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom haza jár ebédelni.Ha pedig tudom h másnap dolgom van és nincs időm főzni akkor aznap többet főzök és másnap ételesbe bír vinni kaját.

A munkatársainak fele rendel menüt a másik fele vagy haza jár vagy visz ebédet magával. Nyugi nem ciki a szenya :)

2017. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem jobb kimozdulni az irodából és inkább elmenni valahova enni. Én rövid távon megőrülnék, ha napi 10 órát be lennék zárva a munkahelyemre.
2017. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Vigyél nyugodtan szendvicset vagy melegítendő ételt magaddal,mindegyik teljesen megszokott munkahelyen.

Viszont szerintem is érdemes élni az 1 óra ebédszünettel, és kicsit kimozdulni. Nézz körül , milyen étkezési lehetőségek vannak a környéken (kifőzde, pizzéria, pékség.. stb)próbálj ki párat, és majd el tudod dönteni, hogy neked hogy éri meg a legjobban.

2017. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Irodaban van mikro, szoval barmit amit elozo este foztel :) de pl mar nem csak irodaban, gyarakban is van mikro
2017. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért pontoztátok le az 5.et? :D szinte ugyan azokat írta mint akit felpontoztatok XD szegény. Köszi a válaszokat
2017. júl. 27. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Köszönöm, hogy védelmedbe vettél, aranyos vagy. Sajnos ez egy ilyen oldal. A vicc a dologban, hogy az előttem írókat én magam pontoztam fel, mert hasznosnak találtam, így lettek 100 %-osak, engem meg valakik szánt szándékkal mindig lepontoznak.

De annyi betyárbecsület már nincs bennük, hogy meg is indokolnák, hogy mi a bajuk velem.

Alattomos , gyáva viselkedés az ilyen, mert én védtelen vagyok velük szemben.

Téged pedig újból csak bátorítalak, hogy szép nyugodtan tapasztald ki, mi a leginkább megfelelő neked, és majd meglátod lesznek segítő kollégák is, akik ajánlani fognak neked lehetőségeket, biztos el is hívnak 1-2 jó helyre.

És persze a szendvics is tökéletes, amit viszel, senki nem fog megszólni érte.

Üdv:)

2017. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!