Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dolgozó nők! Minden nap főztök?

Dolgozó nők! Minden nap főztök?

Figyelt kérdés

A férjem szerint minden nap kell a főtt étel, ő nincs meg nélküle. Ő nem tud főzni, nem is szokott.

Reggel 7kor indulok dolgozni, este 6ra érek haza, ha boltba is megyek inkább 7re.

És kb ilyenkor este semmi erőm főzni, akkora tehernként élem meg.

Amúgy segít a férjem sokat a házimunkában, ebben nincs gond, takarítani/kutyát ellátni/vásárolni/postára elmenni stb ilyenekben mindenben segít, de főzni nem.

Amúgy pl takarítani, mosni szeretek, ezeket még este se érzem tehernek, de a főzést nem tudom megkedvelni

Ti hogy oldjátok meg?


25N


2017. aug. 17. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Bár ilyen emberre én nem főznék, főleg nem, 12 órás műszak után.


Oldja meg a kaját munkahelyen.

2017. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja az asszony,hogy az ilyen férfira főzzön az anyja.

Főzz két napra, vagy a kedves párod tanuljon meg egy két ételt elkészíteni.

Elég szemét dolog elvárni a mindennapi főtt ételt.

2017. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*egész napos munka után.
2017. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Folyamatos műszakban dolgozom( nincs hétvége) párom 12-zik mindennap. Én tudok enni munkahelyen ő viszont nem. Kb. 2 naponta főzök,néha hideget eszünk. De eszébe sincs követelni a főtt ételt. Ha nincs időm vagy erőm ,simán megcsinálja magának. Sőt van olyan hogy csak ő főz. Munkamegosztás .
2017. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2 naponta főzök, de kb. 3 hetente megunom és 1 hétig nem csinálom. Párom 3 körül ér haza, magának csinál valamit én meg rendelek bent a munkahelyemre. Van egy kislányunk is, mivel én hozom el a suliból, 6 körül nincs folyamatosan hangulatom esténként főzni. Egyszerűbb jajákat csinálok hét közben, spagetti, sült csirke, pásztor tarhonya, meg ilyenek.
2017. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindig. Egy héten 2-3x főzök, az elég 2 napra is akár. Néha rendelünk, néha hideget eszünk.
2017. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!