Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajsutot érdemes venni?

Milyen olajsutot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tefált néztem, de érdekel más típusról is vélemény, kinek milyen vált be,több évig szeretnem használni.
2018. febr. 17. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Leginkább semmilyet, pár napja volt erröl egy kérdés. Egy nagy(obb) serpenyö fedéllel ugyan olyan jó sütni benne, de sokkal könnyebb elmosogatni.
2018. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, tudom én is, de azért mégis vennék. Volt egy ami több évig működött, csak sajnos azt már nem gyártják, ezért érdeklődök.
2018. febr. 17. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Az nem igaz, amit az 1-es mond.

Egy serpenyő nem ugyanúgy süt, mert a serpenyőt teljesen alulról melegíted, így az esetlegesen lepergett zsemlemorzsa szinte azonnal égni kezd, mert az edény alját éri a hő.

Ezen kívül lassabb.

Ja, és persze semmivel nem könnyebb elmosni, mint egy olajsütőt, persze nem mindegy, hogy milyet!


Tefált felejtsd el! Meg minden más hasonló márkát, és árkategóriát!

Rakás szar! Teljesen fölöslegesen fizetnél 3-szor annyit, a semmiért...

... illetve nem is a semmiért, hanem még hátrányuk is van az olcsóbb kategóriával szemben.


Ha láttál már ipari fritőzt, akkor olyat keress, kicsiben!

[link]


Ilyenre gondolok.


A márkát rád bízom, keresgélj, de a konstrukciónak ilyennek kell lenni!


Van egy keret, amiben van egy tartály. Ebbe egyszerűen bele van téve egy fűtőszál, és kész. Felöntöd olajjal, van hozzá egy kosár, és csókolom.


Semmi egybeépítés, semmi bonyolítás.

A tartály csak bele van téve a keretbe, így könnyen ki lehet venni, és mosogatóban, mosogatógépben elmosni.

Az elektromos részt is csak ki kell emelni, nem mellesleg olyan egyszerű mint egy faék, bármi baja van, a legdrágább alkatrészt olyan bő 1500 ft-ra saccolom, úgyhogy innentől kezdve kb örök életűnek lehet mondani.

Ja, és a serpenyővel, és az egybeépítettel ellentétben, itt a fűtőszál alatt van még 1-2 centi hely, és mivel a meleg felfelé áramlik, ha lehullik egy kis törmelék, kicsit később kezd el égni, így az olaj is tovább használható.


Keresgélj, valamelyiknek praktikus osztott kosarai is vannak, vagy a kosár alatt egy extra védő rács, így pl szelet húsokat akár kosár nélkül is lehet sütni, úgy több fér bele, mégse ér hozzá a fűtőszálhoz.

2018. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Amit linkeltem, ott ahogy olvasom, pl zománcozott a tartály.

Na én pl biztos nem vennék olyat, sima saválló acél tartályosat vennék.


De mindenképpen ilyen felépítésűt érdemes venni, szerintem minden más csak parasztvakítás!

2018. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm a részletes leírást, nézegettem is néhányat. Ilyesmire gondoltál?

2018. febr. 18. 09:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ilyent? [link]
2018. febr. 18. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Minekünk ilyen van. Tefal. Nagyon megvagyunk elégedve vele, nagyon jól működik. Már legalább 10 éve megvan. Könnyű takarítani, mert a belsejét ki lehet simán venni és mehet a mosogató gépbe. Jól zár, olajszag nincs. Sok étel fér el benne.


[link]

2018. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a Kauflandban kapható olajsütőkről tudtok véleményt mondani, valaki vásárolt már onnan?
2018. febr. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!