Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortakészitő versenyen milyen...

Tortakészitő versenyen milyen izű kinezetű tortával készüljek?

Figyelt kérdés
Felkertek hogy nevezzek be.Mar 600 tortat sutottem kb de nem tudom milyennel nevezhetnek be amivel esetleg elnyerhetem a cimet.Meg fantazianev is kellene.Nincsen valakinek jo otlete ezzel kapcsolatban.
2018. febr. 20. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Uramisten.
2018. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Azt a tortát készítsd el a versenyen amalyiket a legjobban el tudod készíteni a 600-ból

Fantázianév 601-es.

2018. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

601-es jó név.

Valamilyen mousse tortát készítenék, hagyományos vonalról közelítve. Pl. Gesztenye mousse, meggyzselés+ meggykrémmes betéttel. Csokoládés mandula lisztes piskótával, némi rummal meghintve. Díszítésként valami könnyű roppanós étcsokoládé lehetne jó... pl.


De a gyümölcsös pl. Bazsalikom citrom vonalon is elindulnék a helyedben. Frissítő íz. De ellensúlyoznám fehércsokoládéval.


A másik divatos vonal a sós karamell. Ezek is ütősek. Csak az édességével kell vigyázni.

2018. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én pl. A citrom bazsalikomra szavaznék vagy a sós karamellre :D
2018. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már a verseny?Ha igen ,mit vittél?Hogy sikerült?Ha nem,én valami csokitortát vinnék(extra finomat) valami új köntösben esetleg mentával.Sok sikert!
2018. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!