Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mely japán ételeke...

Szerintetek mely japán ételeket érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék japán ételeket enni, mint a sushi, ramen, rizsgombóc, stb.

Ha tetszene, akkor később magam szeretném elkészíteni, viszont úgy gondoltam, hogy előtte elmegyek egy japán étterembe és ott kipróbálom, melyik ízlik, melyik nem.:)

Szerintetek melyikeket érdemes kipróbálni?

Mert most még utána tudok nézni, ott meg nem nagyon tudom majd hirtelen, mi micsoda.:D

Köszi a válaszokat!



2018. febr. 24. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A hipermarketes sushi kb olyan mint a teszkós mirelit pizza az igazi olasz étterem helyett.

Viszont sok féle van, én olyat ettem osztrákoknál hogy bundás sült rák, egy kis saláta vagy retek, szezámmag, ráterítve avokádó és leöntve valami barna sűrű szósszal (nem szója), bele tudnék fulladni.

2018. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a Takoyakit ez egy kis fánk szerű étel belül sült rák vagy polip stb nagyon finom viszont ha találsz magyarországon olyan éttermet ahol csinálnak akkor feltétlenül írj mert én csak külföldön találtam.
2018. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!