Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukák, javasolnátok könnyű...

Anyukák, javasolnátok könnyű vacsoraötleteket hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kisfiú és egy 3 éves kislány anyukája vagyok. Egészséges alapanyagokkal, egészséges ételekkel táplálkozunk. Nem akarok esténként órákat tölteni a konyhában, azt az értékes időt inkább a gyerekeimmel és a férjemmel tölteném.

Köszönöm a tippeket.


2018. febr. 27. 14:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tényleg, régen volt már szex, este le is támadom a férjem.

Egyébként pedig csak annyiszor jön elő belőlem otthon a házisárkány, mint az átlag anyukából. Itt viszont valóban nagyon sok kommentelő csak azért kommentel, hogy mondjon valamit. Talán unatkozik, nincs kivel beszélgetnie, vagy senki nem kíváncsi az elmés válaszaira.

Nem szoktam büntibe küldeni a gyerekeimet, de ez nem is igazán tartozik ide.

Csak gondoltam, hátha javasoltok egy-két olyan ételt, amire én nem gondoltam, nem jutott eszembe, és ez meg is történt, köszönöm a normális stílusban válaszolók ötleteit.

2018. febr. 28. 13:47
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Idiota🤗😂😂😆
2018. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!