Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics hazilag?...

Melegszendvics hazilag? Mirelit pizza?

Figyelt kérdés
Nagyon regen ettem mar kell hozza melegszendvicskrem gondolom sajt,vaj? Es serpenyoben el lehet kesziteni vagy csak sutoben? A madik kerdes a mirelit pizza ki kikyet mennyiert szokott es azt csak siman be kell dobni sutobe esetleg ra szorni plusz sajtot es ennsi lenne?
2018. aug. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A melegszendvics az ízlés kérdése.

Melegszendvics az is, amit a szendvicssütőben csinálsz, amit a sima sütőben, serpenyőben de még a mikróban is.


Ízlések és pofonok.

Én soha nem használok melegszendvicskrémet. Vajat inkább, na meg sajtot.


Fagyasztott pizza meg ahogyan írtad.

2018. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Melegszendvicset úgy is lehet, hogy májkrémet meg reszelt sajtot a kenyérre, sütőbe tolni és kész. De hogy ebben a melegben nem javaslom a sütős változatot, az biztos.
2018. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Melegszendót simán csinálhatsz úgy is, hogy megpirítod a kenyeret kenyérpirítóban, megpakolod kolbásszal/szalámival/gépsonkával, esetleg megkened melegszendvicskrémmel, tetejére reszelt sajt, aztán mikróban egyszerűen ráolvasztod a sajtot. Nyáron, vagy minisütő híján ez jó megoldás. Lehet rá tenni a sajt alá vékonyra szelt paradicsomkarikát, paprikát, konzerv kukoricát, szeletelt olívabogyót, szardellapasztát, füstölt lazacfilét, szeletelt keménytojást stb, stb, a lehetőségek tárháza végtelen.
2018. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Mikroban nem jo bevizesedik az alja, ha meg megszárad, olyan lesz mint a csizmatalp.

Sütőben sima szendvics jó sok sajttal megszorva, szendvicskrém szerintem annyi pluszt nem ad.

Pizza legjobb a saját készítésű tészta, de nekem az macerás, egyszerübb üres lapot megvenni a boltban és teszel rá olyan feltétet amit szeretsz.

2018. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
quesadilla mexikói melegszendvics .. Nekem az egyik kedvencem lett chilis babbal és sajttal töltve.
2018. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a kedvenc melegszendvicsem margarin/vaj sonka gomba vagy kukorica sook sajt. Vettem pár éve orion melegszendvics sütőt abban a pizza is megsül.
2018. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!