Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valakinek kesz menuje mar...

Van valakinek kesz menuje mar jovohetre? Leirna ide?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Hétfő:

Töltött paprika

Kedd:

Rakott krumpli

Szerda:

Csirkeraguleves, palacsinta

Csütörtök

Valamilyen főzelék fasírttal/pörkölttel/bundás kenyérrel

Péntek

Milánói/bolognai makaróni

Szombat

Székelykáposzta (ez mehet vasárnapra is)

Vasárnap

Gyümölcsleves, töltött dagadó, vagy töltött cs.combok, krumplipüré, paradicsomsaláta

2018. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Az igen! Én fiú vagyok de az előbbiekben felsoroltakból nekem már egyhéten egyszer is sok lenne akár menyik!


Kérdező gondolom ezzel nem sokat segítek neked de elmondom mit eszek én!


Általába hétfőtől péntekig reggel veszek 2 szendvicset délben rendelek valami salátátdélelőttre! (Olyat amibe nem csak zöld van hamem hús meg öntet is) késő délután meg pizzát valami tésztát héha egy hamburgert vagy gyrost és este zabpehely vízzel gyümölcsel fejérjeporral! Szeretem az olyan éttermeket ahol lehet variálni a feltétet meg az alapanyagokat és így viszonlag lehet "egészségesebben" enni!


Hétvégén pedig ált. Natúr csirke zöldségkörettel vagy rizsel meg amit nagyon szeretek csinálni a lazac valamilyen salátával de az igy is drága nem még étteremből rendelni!

2018. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a 2-es étrendjétől esnék hanyatt, baromi egészségtelen!

Reggel KÉT szendvics (4 szelet kenyér!) de ezt hagyjuk is.

"... délben rendelek valami salátátdélelőttre "

Azt nem tudom, hogy csinálja, hogy délben délelőttre rendel, de ezzel nem is ez a fő gond.

Délután pizza, tészta, hamburger ...

Ezek után hiába tolja este a zabpelyhet fehérjeporral, amit egész nap eszik, az a szemét kategória.

Lényeg, hogy ő totál elégedett!


És hogy a kérdésre is válaszoljak, aztán válogass Kérdező!

Húsleves, a főtt hús krumplival, gyümölcs mártással.

Bableves, rizskoch

Sült hal, majonézes krumpli

Zöldborsó főzelék, natúr szelettel, gyümölcs

Gulyásleves, túrógombóc

Bakonyi csirke (tejfölös-gombás) nokedlival

Lecsós szelet tarhonyával

Közben valamilyen főzelékek

2018. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

dinnyekrémleves + nektarinos csirkemell gránátalmás kuszkuszsalátával

tökfőzelék + citromos egész csirke

rakott krumplit én is sütök, mert a férjem azt akar enni valamelyik nap

...eddig még idáig jutottam :D

2018. aug. 11. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok és lehagytam:

Én most mézes-mustáros csirkeszárnyakat eszem salátával egy kevés zöldséges rizzsel. Természetesen magam készítettem, nem hozattam.

2018. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetfo: Rántott hal, krokett

Kedd: Torok fasírt, salata

Szerda: Lencsefőzelék gazdagon

Csütörtök:Toscan csirkemell tésztával

Pentek: Husnyarsak paellaval

Szkmbat: Rántott csirke

Vasarnap:Hentestokany

2018. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

3# Bocsi félreérthetően fogalmaztam de úgy gondoltam az egyészségem itt nem szempont!


1 Az én étrendemtől nem elesni kell hanem nem beleesni mert ez így ilyen formában k..va sok pénz!


2 A szendvics az nem az amire te gondolsz!

Én fehérkenyeret 5 éve nem ettem ált telj. kiörlésü barna buci vagy zab ostyába rakok sok zöldséget meg vagy füstölt fött sonkát vagy halat néha rákot meg sajtot ezeket mindig variálom!

És akkor én egy helyről rendelek és a szakács nagyon jó barátom ezért azt rak bele amit kérek! Namost a hamburgert, tésztát, salátát, pizzát, gyrost ne úgy képzeld el minthogyha akárki bemenne és az étlapról rendelne! Nem egyszer kivetetek belőle dolgokat és rakatok bele helyette mást( pl. Panírozott hekk helyett grill lazac, pizzára gagyi sonka helyett natúr csirkemell stb.


Ezek a akcióim sokszor több ezer ft. Plusszba kerülnek, de én annyira nem az egészséges ételre hajtok hanem a megfelelő és minőségi kalória bevitelre, de nem hiszem, hogy ez így egészségtelenebb lenne mint bármelyik házi koszt!

2018. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

H. gillezett hús saláta, wrap

K. lasagne

Sz. prebranec kolbásszal (szloén babétel)

Cs. Mustáros tarja mellette sült krumpli

P. menzés thai :D

Sz. sült kolbász mustár-kecsöp

V. passz még

2018. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
7-es, magyarázhatsz, de akkor is egy halom szmét amit kajálsz.
2018. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Figyelj én nem azt mondtam, hogy egészséges, de szerintem itt irók közül egyikk ember étrendje se az köztük az enyém se!

Én azt írtam, hogy a sok felesleges és zsíros, cukros, sós összetevőket felváltom olyanra ami nem vagy minimálisan tartalmazza ezeket!


És egy szóval se mondtam, hogy én minden nap pizzát meg hamburgert eszek! 1 hónapban 1-2× de akkor se a mekiből hanem csináltatok olyat ami nekem megfelel!

2018. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!