Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a sütőtököt?

Szeretitek a sütőtököt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerötöm, mert légkeverésös.
2018. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szeretem. De csak azt a narancssárga, hosszúkás fajtát. Szerintem az sokkal édesebb, mint az a gömbölyű szürkés héjú. Bár az is lehet, hogy csak én nem ettem még abból finomat.
2018. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

A hosszúkás a kanadai, az a szürke elvileg nagydobosi. Állítólag az az igazi, de én sem ájultam el tőle.

Persze nagyáruházban vettem, s egyáltalán nem biztos, hogy az kiváló hazai termesztőtől való.

Egyébként szeretem sütve. Más formában még nem ettem. Az a baj, hogy cukorbeteg vagyok, s a sütőtök tiltólistán van. Azért néha bűnözöm.

2018. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem értem, mi annyira jó benne úgy natúr sütve. Én lekvárnak szoktam megfőzni naranccsal, gyömbérrel ízesítve.
2018. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Annyira nem vagyok oda érte, de frissen sütve megeszek egy-egy darabot mert a család szereti. Levest, hasonlókat nem készítek belőle. Kevés kajára mondom, hogy nem szeretem, de ezek közéjük tartozik. Igazából azt sem tudom, miért. Pedig tudom, hogy egészséges, de valahogy mégsem. Ízlések és pofonok.

Gyerekkoromban kifejezetten utáltam.

2018. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nasiként is megsütni, de mártást is szoktam csinálni belőle sült kacsa mellé.
2018. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem.
2018. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
NEM! Már a szagától is okádnom kell 🤢🤢
2018. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom. Sütőtökkrémlevesnek, gnocchiba, lasagnéba, sütinek is.


Tegnap vettem egy hatalmas adag friss zsályát, úgyhogy zsályás-fűszervajas, sütőtökös gnocchi lesz a menü este :)

2018. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, bár nagyon édes, egyszerre nem tudok belőle sokat enni.
2018. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!