Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történik, ha forró ételt...

Mi történik, ha forró ételt teszek a hűtőbe?

Figyelt kérdés

Mennem kell dolgozni, az ebéd meg még nem hűlt ki, az alja még elég meleg.

Mi lesz, ha berakom így a hűtőbe? Tudom, hogy nem javasolt, de energiatakarékossági okokból csak, vagy lesz valami baja a hűtőnek? Vagy a kajának?

Kint nem hagynám, mert 5-6 órát legalább még nem ér haza senki a családból, és tejfölös-tejszínes-sajtos cucc, annak nem annyira tesz jót. Meg van egy macska is, és alapból nem tolvaj, de ha ott hagyom a nagy tál kaját a tűzhelyen, hát nyilván meglesz a csábítás, egyedül itthon.



2019. jan. 29. 13:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Miért nem lehet egy lábost vízbe tenni?"

Mondjuk azért, mert nem lábos :D Mikor valaki ezt dobta fel az elején, írtam is.

Az ablak sem lett volna megoldás sajnos, az összes hálóval fedett, nincs hová kilógatni.

Egyébként meg voltam olyan rafkós, hogy akkor írtam ki a kérdést, mikor frissen kivettem a sütőből a tálat ^_^, tudva, hogy mivel későn lett kész, nem fog kihűlni, amíg indulok. Meg feltételeztem, hogy mivel ez itt nem chat, hanem fórum, nem várhatok választ tíz perc alatt :D


Remélem, mindenre sikerült megfelelni. Azért nem gondoltam volna, hogy egy szimpla kérdés ekkora indulatokat fog kiváltani...

Köszönöm azoknak, akik a kérdésemre válaszoltak! :)

2019. jan. 29. 17:10
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baja nem lett voln a konyhában sem. Szörnyű, hogy sok embernek ennyi tapastalata sincs az ételek romlandóságával kapcsolatban.
2019. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!