Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan receptes oldalt keresek,...

Olyan receptes oldalt keresek, amin nincs fenn egy étel ezer féle változatban, és alapdolgok is vannak. Ti melyik oldalt használjátok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Sok sikert!
2019. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Olyan oldal nem létezik, hiszen minden receptgyujto oldal lényege a sokszínűség.
2019. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Receptvideók.

- Igen, vannak fent alap dolgok is, mint túrós palacsinta, vagy grízes tészta. De vannak jó, új ötletek is.

- Egy valakinek a blogja, nem lehet feltölteni rá, így nincs hatszáz féle recept, amit minden boldog-boldogtalan feltöltött.

- A receptekhez videók is vannak, illetve nyomtatható receptkártyák.


Szóval csak ajánlani tudom.

2019. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem nagyon fogsz találni. Én a Cookpad-ot ajánlom. Kipróbált receptek vannak fent. Régi és új ötleteket is fogsz találni.
2019. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

A receptvideos ötlet is nagyon jó, és a cookpad ötletét is köszönöm! Este meg is nézem őket.


Persze, biztos nincs olyan oldal, ahol mindenbol csak egy verzió van fent, de a nosaltyn pl néhány ételnek vagy 10 féle változatát találtam. Ez így, hogy elég kezdő vagyok, engem csak megzavar olyan szempontból, hogy fogalmam sincs, hogy mi az ami jo lehet akár összetevőkben, arányokban , ilyesmi...

2019. márc. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!