Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött paprikát csináltam,...

Töltött paprikát csináltam, vasárnap este 9 órakor lett kész. Ma este 9-kor lesz 5 napos. Szeretném lefagyasztani, ami megmaradt. Szerintetek jó még, ha lefagyasztom?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 14:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
64%
Ige, a kaposztas paradicsomos kajak eleg sokaig jok. Akar 4-5 napig is, ugy se erzed, ha romlik, mert eleve savanykas. Igaz, a nagyon utomikrozott kajak nem a legjobbak.
2019. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Még csak 4 napos, majd késő este lesz 5 napos, lehet , hogy nem jól fogalmaztam, végül is azért találták fel a hűtőgépet, hogy egy nap után ne kelljen kidobni. Van itt aki azt írja , hogy egy nap után már ki kellett volna dobni, azért annyira nem vagyok gyakorlatlan háziasszony. De köszönöm szépen a hasznos tanácsokat !
2019. ápr. 12. 16:48
 13/32 anonim ***** válasza:
23%

8as, képzeld nem 2 naponta hanem NAPONTA frisset főzök, min. 2 fogásost. Hétvégéken 3.


Nagyon ritka az is ha másnapos kaját eszünk, nem hogy még 5 napost!!!!

SOHA még a környezetemben se halottam, hogy bárki megenne ilyet, nem még lefagyasztaná! Undorító!


Élelmiszermérnök ne legyél se te, se a kérdező!

2019. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
28%

Alapból rosszul számolod!

Vasárnap este - fél nap

Hétfő - 1,5 nap

Kedd- 2,5nap

Szerda - 3,5 nap

Csüt.- 4,5 nap

MA este- 5,5napos!!!!!


Már szerdán se volt az igazi, max. étkezésre újra forralva! De tegnap és ma már arra se!

Fagyasztani pedig csak frissen főtt és szobahőmérsékletűre hült ételt szabad!

2019. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem forrald fel az egész lábassal, önts hozzá vizet, úgy könnyebb, tegyél alá lángelosztót, és egyétek meg vacsorára. Nagy baja nem lehet leírásod alapján. A töltött paprika sokáig eláll. Főleg így, ahogy írtad. Újraforralás nélkül már én is azt mondom, hogy ne fagyaszd le, de ha végig hűtőben volt, annak nagy baja nem lehet. Ha újra felforralod, és nincs jó íze, akkor muszáj lesz kidobnod. Ettem már nem egyszer újraforralt 5 napos töltött káposztát, ami szintén végig maxra tekert hűtőben volt. Semmi baja nem volt. Pont ez az a két étel, ami napok múlva sem romlott, ha megfelelően hűtőben volt tárolva.
2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg mert , azt írta az interneten , hogy 4 nap után is fogyasztható, és lefagyasztható. De köszönöm szépen a válaszokat. Mindenkinek más a véleménye, aki előre főz ,mert nem tud mindennap frisset főzni mert 24 órába dolgozik az nyilván nem tud mindennap frisset főzni.
2019. ápr. 12. 17:08
 17/32 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos kidobnám. Megértem a kaját nem dobunk ki dolgot de ez már nem ehető kategória nekem.

Én is 1-2 naponta főzök de a 3napos kaját már kidobom

2019. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan fagyaszd le!
2019. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Aki 24 órát ledolgozik, 8 óra pihenő, megint 24 órát ledolgozik megint 8 óra pihenő, az nem tud minden nap 3 fogásos friss ételt főzni, már pedig nagyon sok nő így dolgozik, és valamikor pihennie is kell , azért ennyire különbözőek a vélemények mert aki így dolgozik az kénytelen előre főzni.
2019. ápr. 12. 17:53
 20/32 anonim ***** válasza:
77%
Az milyen munkahely ahol 24 óra meló után 8 óra szabad van?
2019. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!