Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött paprikát csináltam,...

Töltött paprikát csináltam, vasárnap este 9 órakor lett kész. Ma este 9-kor lesz 5 napos. Szeretném lefagyasztani, ami megmaradt. Szerintetek jó még, ha lefagyasztom?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 14:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ilyen munkahely van. Akik éjszakáznak, orvosok, ápolónők, hosszan sorolhatnám.
2019. ápr. 12. 19:56
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Van igen.De nem 24 órában, hanem 12-ben.
2019. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi kényes embert egy helyen. Nincs annak semmi baja.
2019. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Most ezt inkabb megkerdzed, mint megkóstoltad volna, hogy jo-e?? A gombocot is?? Alapban nekem is sok az 5 nap mar amúgy
2019. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, már eldöntötted, hogy mi lett a maradék sorsa, de szerintem is nyugodtan lefagyaszthattad volna, egy töltött paprika, vagy töltött káposzta nem romlik meg 3-4 nap alatt a hűtőben.
2019. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igen eldöntöttem már régen, megkérdeztem az ismerőseimet, azt mondták nyugodtan fagyasszam le ők is leszokták, és eddig még semmi bajuk nem lett tőle. Melegítettünk belőle, nagyon jó volt az illata és az íze is, egyébként a sima hűtőnk úgy hűt ha maximumon van , hogy lefagy benne csak nem annyira mint a fagyasztóba. Akik azt írták a válaszokba , hogy nyugodtan lefagyaszthatom, azt írta ki a gép , hogy 100 %-ban hasznos válaszokat adtak. Meg 83%-ban hasznos válaszokat ad. A lények az , hogy nagyon finom volt kár lett volna kidobni.
2019. ápr. 13. 21:13
 27/32 A kérdező kommentje:
És semmi bajunk nem lett tőle, se hasmenés, se hányinger, ami azért tegnap este óta már jelentkezett volna. A férjemnek is nagyon ízlett, nekem is, és persze a vendégeknek is csak ők frissen ették.
2019. ápr. 13. 21:19
 28/32 A kérdező kommentje:
Aki egy nap után ki dobja az ételt , az jobb lenne ha oda adná a rászoruló családoknak, mert nagyon sokan éheznek Magyarországon. Az ételosztásoknál kígyózó sorok állnak, mert olyan sok a rászoruló éhező ember Magyarországon. A hűtőbe , és a fagyasztóba el áll és ha valaki egy nap után ki dobja az ételt, ne a kukába dobja, hanem adja oda a rászorulóknak. Vannak már gyűjtő ládák is ahova be lehet rakni kenyeret, élelmiszert és azonnal mikor feltöltik el is viszik. A főtt ételt adja oda a rászoruló ismerőseinek, biztos örülnének neki. Nekem ez a véleményem. Ha valaki olyan finnyás , hogy egy nap után ki dobja az ételt.
2019. ápr. 14. 08:20
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez az..nezd a szazalekot.

Ha egy ember szavaz ra zolddel, mar 100 lesz, pedig az az egy lehet, higy tok hulye hozza.

Az össz szazalekat meg lehet, hogy emberek temaban szedte ossze, de meg egy rantottat se csinalt.

2019. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 gungasam ***** válasza:
100%

Nyugodtam egyétek!! Hiszen eddig sem főzhettél nap mint nap frisset! A szervezeted nem olyan kényes mint azoké akik minden maradékot rögvest kidobva pocsékolnak.Nem hinném, hogy ha a konyhád normálisan higénikus, bármi bajod lehetne ezzel a kajával. Elég beleszagolni egy adag melegített töltött paprikába és kiderül ehető e!

Persze, aki nagy, esetleg üzemi konyhán dolgozik azt eszméletlen felelősség és szabályok garmadája köti meg és nyilván másképpen látja a dolgot.

A hétköznapi gyakorló családi szakács ennél sokkal takarékosabb és praktikusabb kell legyen.

Ha ehető akkor fagyasztható, ennyire egyszerű. Persze nem jövő évig, talán egy-két hétig állna el lefagyasztva mínusz 18-20 fokon.

2019. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!