Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött paprikát csináltam,...

Töltött paprikát csináltam, vasárnap este 9 órakor lett kész. Ma este 9-kor lesz 5 napos. Szeretném lefagyasztani, ami megmaradt. Szerintetek jó még, ha lefagyasztom?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 14:40
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Vendégek voltak és sok fajtát főztem, nem akartam le fagyasztani míg itt vannak. A hűtő maximumon volt, nem volt melegítve, csak annyit melegítettünk amennyit megettünk.Sok fajtát főztem és sokat, de sajnálom kidobni.
2019. ápr. 12. 14:51
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Sajnáld akkor , ha utólag megbánod a zabát mert okádtok akkor ne csodálkozz . Húsok tojások 1 2 napon belül elbomlanak megtohadnak , nyáron 10 fok felett pár óra szabad levegőn a tej megromlik....
2019. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nézegettem az interneten, van aki azt mondja , hogy le lehet 4 nap után is a töltött káposztát és a paradicsomos töltött paprikát fagyasztani. Nem szeretek ételt kidobni, ha nem jó akkor kidobom, de gondoltam a gyakorlott háziasszonyokat megkérdezem, mi a véleményük.
2019. ápr. 12. 15:04
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs furcsa szaga/íze akkor nincs semmi baja.
2019. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehet már lefagyasztani! Csak frissen főtt ételt lehet, 5 naposat semmiképpen sem! De ma már nem is ehető, tehát sajnos kuka.

Vasárnap óta bőséges időd lett volna lefagyasztani.

Ez volt a tanulópénzed.

2019. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
5 napos kaját?! Már két nap múlva is ki kellett volna dobni....
2019. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
5 napos étel az nálam már egyértelműen kuka. Nem lenne gusztusom sem megenni, sem másnak felszolgálni, akkor se, ha még nincs szaga. Amúgy sem vagyok híve a fagyasztgatásnak, de eleve soknapos kaját lefagyasztani és kiolvasztani... fujj.
2019. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Látom itt mindenki megteheti, hogy kétnaponta három fogásos ebédet rittyent össze és még gyakorira írogatni is van ideje :D
2019. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, természetesen a vendégeknek frissen főztem, de itt voltak 4 napig, és nem akartam lefagyasztani, csak az interneten azt írja , hogy a paradicsomos töltött paprika, és a töltött káposzta 4 nap után a hűtőből kivéve lefagyasztható.
2019. ápr. 12. 15:55
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Frissen kellett volna.
2019. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!