Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Banánnal-sárgadinnyével...

Banánnal-sárgadinnyével töltött rántott sertésszelet?

Figyelt kérdés
A minap olvastam ilyen receptbeküldös újságban, jó lehet?

2019. júl. 4. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
2019. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én megenném.
2019. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Én felajánlom a részem belőle annak akinek kell az ilyen.

Sülteknél még elmegy a gyümölcs, de rántottnál,...?

2019. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon rosszul hangzik.
2019. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barackkal és sajttal töltött rántott szeletnél működik, akkor itt is működhet.
2019. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Írom a kételkedőknek, hogy banánnal isteni, olyant már ettem étteremben. Úgy rémlik sajt is volt benne, és a panírba darált diót is kevertek.
2019. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
#6. voltam, eszembe jutott hogy Sárkánytitok a neve, de azt csirkemell filéből készítik.
2019. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A banános tényleg finom, már kipróbáltam, bár én sonkát is tettem bele.😜

[link]

2019. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Mindjárt másabb a 6-7-es válaszoló verziója!


Nekem se szimpatikus így, ilyen módon, mint a kérdésben van.

Egyrészt sertéshez szerintem abszolút nem illik ez az édes, gyümölcsös íz világ, sokkal inkább csirke vagy pulykamell.

Könnyebb, jellegtelenebb ízű, így jobban átveszi a gyümölcs ízt, nem dominál annyira az erős sertés íz a gyümölcs mellett, ami elég bizarr lehet.

Szerkezetében is lazább a szárnyas, ami szintén jobban illik egy ilyen nyárias gyümölcsös ételhez.


A bundájában is van egy kis csavar, nem az a snassz , klasszikus sós ízeket idéző szimpla zsemlemorzsa, hanem dióval van keverve.


Bundának egyébként még el tudnék képzelni egy ilyen töltött húshoz egy sűrűbb "palacsintatésztát" amiben pl kókuszreszelék van, vagy ebben a masszában vékonyan megforgatni a húst, és pluszban még egy kevés szeletelt mandulával megszórni.


(Utóbbit csak óvatosan, mert mire egy vastag töltött hús átsül, addigra a szeletelt mandula megéghet, erre oda kell figyelni!)


De akár bunda nélkül is meg lehet csinálni, tekercseket csinálni, tepsibe szorosan egymás mellé pakolni, és sütőben megsütni.

Ezt a verziót valami jó mártással lehet kicsit feldobni.

Pl a húst csak banánnal töltöd meg, a sárgadinnyéből meg mártást készítesz.

Ha megsült a hús, pihentetés után felszeleteled, hogy szépen látszódjon a töltelék.

2019. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én minden moslék kaját szeretek. De komolyan

Mindent imádok ami más szerint gusztustalan.

Nekem istenien hangzik ez is.

Pl imádom a túrós tésztát ketchuppal, a lekváros-sajtos kenyeret, sőt ami másnak fura pl hogy eszek olyat hogy sajt+málna+felvágott. Meg ilyesmiket.

Nekem ez is jól hangzik, lehet csinálok is.

2019. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!