Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizza majonézes alappal?

Pizza majonézes alappal?

Figyelt kérdés
Pizzát sütök, egy olyan kisfiúnak is, aki se paradicsomot, se tejfölt nem ehet. Én ettem már étterembe majonézes alappal, de nemtudom, hogy kell elkészíteni...csak majonézzel kenjem meg sütés elött? Régen próbáltam így, és emlékeim szerint borzalmas volt, nem olyan mint a pizzériában. Valaki sütött már ilyen alapszósszal? Vagy milyen lehetőségeim vannak, ha se paradicsom, se tejfölös alapú nem lehet?
2019. júl. 9. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Kend meg majonézzel.
2019. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz ügy. Ha simán majonezzel megkened, akkor az tuti nem lesz jó, mert a benne levő tojás megsül, szétesik és az olaj tartalma szétfolyik.

Csak a tejföl nem játszik, vagy semmilyen sajt, tejtermék? Tejszín vagy kremsajt?

2019. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kend meg majonézzel, azt nem lehet sütni. Simán tedd a pizzatesztara a feltéteket és majd ha megsült, tegyél rá egy kis majonézt
2019. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mézes-mustáros alap esetleg?
2019. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olajjal kell megkenni a tetejét

[link]

2019. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen zöldséget megpárolni, összeturmixolod, vissza a lángra, és egy pici liszttel-vízzel, besűríteni, ráhabarni, esetleg ebbe tenni a majonézt, mustárt!!

Ezt tedd a pizza tetejére, és mehet rá a feltét.

2019. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokaöcsémnek májkrémmel kentem meg, arra ment sonka, sajt, minden más és bejött neki, azóta otthon is úgy kéri.
2019. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, próbálkozom:-)
2019. júl. 10. 07:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Mifelénk amik vannak pizzériák, van pár olyan pizza a kínálatukba, amiknek mustáros, mézes-mustáros, tojásos, vagy sajtmártás alapja van!
2019. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!