Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
 161/175 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges újra elővenni ezt a témát. Nemere Istvánról elmondtam, hogy egy roppant intelligens és sok oldalú pilihisztór és Ő valóban értelmes és nem olyan aki kétes eredetű menzás papírokat linkel be és közben nagyon sötét a gondolkodása, ami alig van neki.


A cikket azért tőle linkeltem be mert az egyetlen hiteles magyar cikk ami reprezentatív, van link az eredeti kutatásról is, azt nem olvastad el ? Nem láttad ? :D Neked van szükséged pszichológusra.


Érdemben illik kritizálni.

2012. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/175 anonim ***** válasza:
100%

,,Nemere Istvánról elmondtam, hogy egy roppant intelligens és sok oldalú pilihisztór"

HAH!!!!

Nem Pedró védelmében írok, ő szerintem egyáltalán nem sötét mint Te, sőt... Nemere viszont NEM polihisztor, intelligenciája pedig lehet, hogy már hanyatlik, de nem is mérték soha, ettől még lehet kimagasló.Ezt Te nem tudhatod. Ő egy kitűnő fantáziájú író, nem a legszínesebb stílusban de kiváló témaválasztásokkal.Gyakran van olyan érzése az olvasónak, hogy a szájbarágós, belemagyarázós-koncepciós írásai középiskolai dolgozatok színvonalát sem ütik meg, ettől még valóban izgalmas témákat feszeget amik a misztikum iránt vonzódóknak sokat jelentenek.

...De megint eltértél a témádtól Kérdező:-))) A témához: A telepátia bizonyítéka nem jött be, semmit nem bizonyítottál.:-)) Ne bánkódj, olyan helyen próbáld beadni ahol nem olvassák nálad értelmesebb emberek csak gyerekek vagy bigott ezo hívők. Másrészt, szerintem pazarlás a hatalmas, szinte kivételes százhatvanas intelligenciádat ilyen értelmetlen , nem létező dolgokkal való foglalatosságokkal terhelni. Menj el egy rendes egyetemre és tanulj-tanulj-tanulj.A pszichológus is segíthet , hogy végre tisztán láss a világ dolgaiban, ne legyél összezavarodva egy serdülőknek írogató, kiváló fantasztától:-))))

2012. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/175 anonim ***** válasza:
100%

18:31-es. Mintha te lennél a kérdező, úgy válaszoltál. Ellenben nem volt ott a "név" fehér keretben, benne a Kérdező szó, ami tehát azt bizonyítja, hogy egy másik regisztrációd is van, ami nem megengedett. Most végleg hiteltelenné tetted magad, mellesleg ilyen fokú figyelmetlenség már-már nevetséges.



Üdv!

2012. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/175 anonim ***** válasza:
41%

Valóban nagyon sötétek vagytok ! Először még felháborodtam azon amit írtok, mert kevertétek a szezont a fazonnal és nagyon primitív gondolkodásotok láttán, de már egyszerűen nem vagytok komolyan vehetőek. Most azért mert nektek agyatok van, bár még használni sem tudjátok gondolkodásra, az még nem jelenti azt hogy csak azzal lehet létezni, gondolkozni, érezni és telepatizálni. Meglehetősen egysíkúan élitek meg az életeteket ! Nektek kellene tanulni. Nektek kell pszichológus.


Nemere István pedig kiváló poilhisztor mert nagyon sok témában írt már cikkeket vagy könyveket és mind nagyon sikeres volt. Hallgattam a nyilatkozatait és nagyon értelmes egy ember, aki kevés van a világon, becsüljétek meg minden szavát. Kb Hollíwood is tőle lop, pedig ott sincsenek hülyék !

2012. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/175 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Olvasd vissza az írásaidat kérlek. Nem érdemes veled vitázni, mindig alulmaradtál az érvelésekkel szemben. Nem is érveltél csak dühöngtél, hogy másoknak van igazuk. Bizonyítékok hiányában leszóltál mindenkit aki szeretett volna felvilágosítani a világ dolgairól. Sajnállak. Volt egy válaszban, hogy tininek gondoltak.A stílusod és a gondolkodásod, az írásaid alapján valóban leginkább egy fantasztikus regényeket olvasgató, a világról keveset tudó ám annál érdeklődőbb kamaszra emlékeztet. További jó fantáziálást, és írj néhány tudományos-fantasztikus regényt. Vagy ha komolyan érdekel a téma, menj el igazi egyetemekre és tanulj még sokat. Itt nem fog senki meggyőzni, nem bírod a valóságot, ha az nem a Te vélemyéneddel egyezik. Ez is egy személyiségtünet, erről ennyit...Az idegen lényekről való képzelgéseket meg ne is említsük. Sok sikert Neked, drukkolok, hogy legyen értelme egyszer a sokat emlegetett magas intelligenciádnak. Így csak elpazarlod ha egyáltalán van. Ha gyerekként mérték, már szerintem, kinőtted és beleolvadtál az átlagba.
2012. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/175 anonim ***** válasza:

Végig se olvastam,annyira botrányos.Különben ha ennyire okosnak tartod ezt a sz.art,magyarázd már el nekem, az állítólagos rezgésekből honnan vették le,hogy félelem? És ha létezik,akkor honnan tudod,hogy az nem boldogság? Telepátia növények közt,a francokat...Nincs rá bizonyíték, még így se,a sok hadoválás között sem.

Hogy mit szólok?

Hülyeség.Nem érdekel.

2012. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/175 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos semmit érvet nem olvastam a válaszolóktól, csak mint szekptikusnak kiadott kellemetlenkedőt szétoffolták és széthitetlenkedték az egséz kérdést. Pedroban legalább megvolt a kurázsi hogy odaírja hogy ő bizony nem hiszi el, a többi csak végig röhögte, miközben a Nemere István cikkére hivatkoztak bizonyítékot kérvén,a mikor az is oda lett írva sokszor, hogy ez csak kedvcsináló magyar nyelvű kivonat és belinkeltem az egész anyagot amin ott van a NAZA és a Stanfordi egyetem kutatása, de nektek lehet beszélni mert nem tudtátok és nem is akartátok felfogni.


Úgyhogy nektek kell elmenni tanulni, mert mint említettem volt Én fizikus vagyok. Igen és azért mert téged az idegen lények nem tartottak alkalmasnak és érdemesnek, hogy megosszanak veled információkat és még nem is látogattak meg, ez nem azt jelenti hogy nincsenek. Rengeteg hiteles ufó észlelés van.


Hát ha végig sem olvastad, ne csodálkozz hogy nem érted.

2012. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/175 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell lázadni. Telepátia szinte biztos, hogy létezik, ezt már rég be is bizonyították a ganzfeld kisérletekkel. Szerintem nektek az a bajotok, hogy úgy álltok ezekhez a dolgokhoz, hogy vagy úgy működnek mint a filmekben vagy sehogy. Pedig ez nagy hiba. Még Atkinson és Hilgard is leírta a Pszichológia c. könyvükbe, hogy a parajelenségekbe (nem szellemekre kell itt gondolni!) vetett hit teljesen jogos és a kisérleti eredmények szerint reális is lehet!
2012. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/175 anonim ***** válasza:

Kedves kérdés kiírója ha valaki nem akar elhinni valamit


akkor nem fog,csak ha a szeme láttára bizonyitod be neki,ha

erre nem vagy képes akkor a szkeptikusokat hagyd


békén,ugyse tudod őket meggyőzni,hisz ők nem hisznek a


betűknek vagy szavaknak

2012. máj. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/175 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg a nasa oldalán találni egy részt ahol a ma bevett világvége elméleteket cáfolják meg sorra. Például a maja naptárral történt 2012-es világvége incidenst.


De mindegy ...

2012. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!