Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 A kérdező kommentje:
van 1 vadászpuska és egy gázpisztoly. az a baj hogy ma már nem megyünk fel mert mindenki alszik már. de holnap megmondom hogy ha meghaljuk iszkiri fel nincs mese és visszük a pisztolyt puskát!
2010. nov. 29. 01:34
 22/133 anonim válasza:
100%
01:32-es válaszolott kiegészíteném azzal hogy estleg az alkohol bátorít, és "erőssé tesz":p
2010. nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 A kérdező kommentje:
ok ezt értem de minden éjjel belerúg mindíg ugyan abba a golyóba és ráadásul nincs is fenn semmi golyó ami 2 kilós hatalmas golyó! kis golyó sincs fenn semmilyen golyó
2010. nov. 29. 01:36
 24/133 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképp menjetek fel, és meglátod, holnapután már nyugodtabban fogsz aludni. Az ember mindig attól fél, amit nem ismer, nem lát, nem tud. Ha legalább tudnád, hogy egy nyest, vagy egy hajléktalan, vagy a szomszéd bácsi az, (ok, biztos furcsa lenne), de máris nem félnél, mert tudod az okát.


Tudod, azt szokták mondani, hogy a félelmet úgy lehet leküzdeni, ha szembeszállsz vele. Pld. aki tériszonyos, azt kiállítják egy felhőkarcoló ablakába Amerikában.. :)


Én pld. viharfóbiás vagyok, és ha vihar van, csak akkor nyugszom meg, ha kiállok egy kicsit és ott állok vele szemben. (ez volt a terápiám anno).


Nektek pedig ez lesz a terápia, felmenni, megnézni, megnyugodni :) Majd írd meg lécci, mit tapasztaltatok, de előre tudom, hogy valami banális dolog lesz :)

2010. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/133 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Irány a padlás, ahányan vagytok menjetek,Ennek végére kell járni, mert beleőrültök. Lapát, spray, dezodoros is lehet,Van fent valamilyen villany, vagy sötét van? Menjetek, és várom a válaszod. Ordítsatok ahogy csak tudtok ha láttok ott valakit. A szellem nem tud ekkorát gúrítani,
2010. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:
A golyó hangja az is lehet, hogy a szél elmozdít, és elfúj valamit a padláson. A padlások általában nem jól szigetelt helyiségek szoktak lenni.
2010. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 A kérdező kommentje:

holnap meghaljuk felmegyünk de ha egy ember szórakozik rajtunk nagyon mérges leszek és fel lesz jelentve a rendőrségen!!!!!!!!!!!!!!

Kékéne világítani az egész padlásszobát hogy ha megyünk fel akkor volágos legyen! Csak nem kapcsolja le az a valaki!

2010. nov. 29. 01:40
 28/133 anonim ***** válasza:
Igen ki kellene világítani, és ha ott éjjel sötét lesz, akkor valaki szórakozik veletek.
2010. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/133 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha lekapcsolják, akkor tutira szórakozik valaki. Ha meg nem, akkor megláthatjátok a kis állatot, vagy azt a valamit, amit esetleg a szél fúj ide-oda. Bátorság, tessék a végére járni. Amúgy honnan írsz? Melyik város/falu?
2010. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 anonim ***** válasza:
100%
ha mégsem mernétek felmenni,akkor szerintem tegyetek oda egy kamerát előre nemtom nektek vane kézi kamera.felteszitek vmire beállítjátok a felvevőt,és felveszi. egy kazettára ráfér több óra.odateszitek még estefelé,elindítjátok,reggel meg visszanézitek.
2010. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!