Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 11/94 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem minek írsz ki ilyen kérdést, ha úgyse hiszel el semmit... Mi értelme??
2020. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
71%
A #6-os pasi.
2020. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:

De te most szívatsz engem?

Az ilyen legyen sok sok sok pénze, meg legyen vezetői pozícióban, meg legyen lamborghini-je meg hasonló provokációt hanyagoljuk, mert ez tudom, hogy az. A többit azt elhiszem, nem azokra írtam. Csak aki egyből ezzel kezdi.

2020. ápr. 6. 20:03
 14/94 anonim ***** válasza:
86%

Gyereke van előző kapcsolatból

Antidepresszánst szed

Mamahoteles

Nálam alacsonyabb

Kicsinyes

2020. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
77%
En csak annyit mondok h akinek itt 60 alatt van a szazaleka az troll... Vagy nagyonhulye de inkabb az elobbi
2020. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, a negyven %-osok pasik, akik offolnak. Ha nekik nincs nőjük, neked se legyen.
2020. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:
Már az első egy troll, igen, ez nekem is leesett, ezért írtam, hogy ne, ezt ne. Nem kell kamuzni, én nem troll vagyok, tudom, hogy itt nem elsősorban a pénzen fog bukni a pacek.
2020. ápr. 6. 20:06
 18/94 anonim ***** válasza:
21%

Elsővel és hatossal egyet értek, a többi ferdít.


30/N

2020. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 A kérdező kommentje:
Na jó tudjátok mit, ne írjatok. Felejtsétek el, hogy ez a kérdés megszületett.
2020. ápr. 6. 20:09
 20/94 anonim ***** válasza:
17%
Nem kedveskéim, mi csak válaszoltunk egy kérdésre. Ti ferdítetek, próbáljátok maszatolni a valóságot. Akik alacsony százalékosak, azok az igazi válaszolók, mert azok mindig az igazságot írják, ami a magatok fajta langyosvirsliknek nem tetszik.
2020. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!