Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 81/94 A kérdező kommentje:

Na jó igaza van az egyik kommentelőnek aki azt írta "gyengeelméjű" vagyok, persze az "igaza van"-t nem erre értem, hanem arra, hogy elkomolytalankodtam a végére ezt a kérdést.


A baj tényleg az, hogy ilyen kérdéseknél mindig feltűnnek azok, akik frusztráltak mert nem jut nekik nő.

2020. ápr. 6. 23:24
 82/94 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ezt nem kellett volna idekeverni, de az már nem az én hibám ha nem veszitek komolyan és trollkodtok.
2020. ápr. 6. 23:25
 83/94 anonim ***** válasza:
100%
ha fekete
2020. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre hogy itt csak neked nincs nőd?
2020. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
62%
Zárjuk le ezt se füle-se farka kérdést egyszer s mindenkorra! A nőknek kizárólag a farok és pénztárcavastagság számít, semmi más. Vitatkozhatunk ezen naphosszat, ez a tény nem fog változni, amíg világ a világ. A viszontlátásra uraim, egy élmény volt!
2020. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg nincs is. Vagy írtam volna hogy van?

Nem rám kéne reagálni hanem a kérdésre.

De ha már itt tartunk, ha neked van, akkor miért nem vagy vele?

2020. ápr. 6. 23:30
 87/94 A kérdező kommentje:

Jó éjt.

De még nem válaszoltál a kérdésemre. Mármint az utolsóra.

2020. ápr. 6. 23:30
 88/94 anonim ***** válasza:
90%
Ámen! A kérdezőt jelentettem, csak hogy kerek legyen a történet !
2020. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
89%
#87 Nem koptatom tovább miattad a klaviatúrát, amit mondtam megmondtam.
2020. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megbántani titeket. Már ha 2 személyről van szó és nem ugyanarról csak másik fiókkal.


De most beletapostam a lelkivilágotokba?

2020. ápr. 6. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!