Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 31/94 A kérdező kommentje:
Tök mindegy egyébként, engem a kérdésemre kapott válaszok érdekelnének, nem az, hogy kivel tartozom egy nembe.
2020. ápr. 6. 20:26
 32/94 anonim ***** válasza:
75%

Van már gyerek


Volt már házas


Dohányzik


Nincsenek ambíciói a

2020. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
88%

(Nincsenek sorrendbe állítva a tulajdonságok, csak éppen ahogy jön.)


* hűtlenség

Szerintem ez egyértelmű, hogy miért.


* megbízhatatlanság

Nem csak párkapcsolatban, de bármilyen emberi kapcsolatban alapvető dolog az egymás iránti bizalom és őszinteség. Ha ez nincs meg, értelmetlen.


* bármilyen függőség

Nem tudnék együtt lenni olyannal, aki valamilyen módon árt önmagának és a környezetének.


* agresszió

Egy egészséges kapcsolatban alapvető az egymás iránti bizalom és biztonságérzet, ez pedig nem található meg egy agresszív emberben.


* nincsenek ambíciói, kalandvágy hiánya

Itt elsősorban nem a pénzkeresésre gondolok, hanem az élményekre. Nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki nem szeret utazni, tanulni, új élményeket és kalandokat átélni. Nem is illenék egy otthonülős férfihez, akinek nincs igénye új igényekre.


* igénytelenség

Mind magára, mind a környezetére.


* túlsúly

Egy kapcsolatban fontos a fizikai vonzalom is, amit én nem tudok érezni egy túlsúlyos férfi iránt.


* olyan fizikai vagy mentális fogyatékossággal él, ami napi szinten akadályozza az egészséges életet

Nem tudnám megfelelően ápolni, és őszintén szólva nem is szeretném. Ez kegyetlenül fog hangzani, de úgy érezném, hogy visszatart.


* műveletlenség

Nyilván nem várom el, hogy tudjon John Keats-et idézni (mondjuk a barátommal mindketten tudunk, mert a kedvencünk), de szerintem elvárható, hogy az élet minden területén rendelkezzen egy alapvető műveltséggel. Semmivel sem többel, mint amit gimnázium során megtanul az embert.


Most ezek jutottak eszembe, de biztosan vannak olyanok, amiket rögtön idesorolnék, de magamtól fel se merülne.


A jelenlegi barátom előtt nem volt párkapcsolatom, így nem futottam bele olyanba, akire illett volna a fentiek bármelyike.

22/L

2020. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
38%

Alacsonyabb nálam, fiatalabb nálam, ezek így startból ránézésre kiesnek. Amikor megszólal, akkor ha kilóg a kapa a szájából, műveletlen, ostoba, de mindeközben arrogáns, azt hiszi, mindent tud a világról, jobban, mint bárki más (olyasmi, mint Trump :D ), az még durvábban kizáró ok. Ha nem tud helyesen írni, akkor eszébe se jusson közeledni. Ha agresszív, valamilyen szertől/tevékenységtől függ (szerencsejáték, online játékok, de akár edzés is), ha el akar nyomni, negatívan vélekedik a női nemről úgy általában, ha a feminizmust, mint olyat, lenézi és elítéli (mint itt sok hozzászólónál ugye láthattuk), ha nagyon el van kámpicsorodva és tök depressziós, kétségbeesett, és/vagy egyéb módokon pszichésen nincs teljesen összeszedve. Illetve, ha számára a "női princípium" egy követendő út, és nem tekint egyenrangú társnak, hanem inkább a nagyon hagyományos családmodell híve. Vagy a másik véglet, ha nagyon akaratgyenge, határozatlan, piedesztálra akarna emelni csak mert nő vagyok, amolyan klasszikus papucs.


Így nagyjából ezek, amik esetében inkább eszébe se jusson közeledni, mert biztos nem fogunk jól kijönni. Ezeken kívül persze lehetnek még olyan dolgok, amiken elcsúszhat az ismerkedés, de ezek a nagyon kemény NEM-et érdemlő jellemvonások.

2020. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
68%
alkoholista, szexfüggő, nem tartja tiszteletben, hogy nekem kell egy kis távolság/magánélet, túlságosan kisfiús/vékonyabb nálam 21/L
2020. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
69%

Külső tulajdonságok:

- ápolatlanság, igénytelenség (koszos, gyűrött ruhák, izzadságszag, koszos körmök, zsíros haj, kövérség)

- ha zavaróan alacsony (180cm vagyok, kövezzetek meg, de olyan 175 alatt azért zavarna)

- kigyúrtság, kondi mánia

- b🙊zis öltözködés és stílus (köldökig legombolt ing, feszülős ruhák, az utolsó szálig beállított, festett haj, esetleg sminkelés)

- olyan szinten rossz/szélsőséges ízlés, hogy már én szégyellném magam mellette (pl fedora, nagycsöcsű anime lányos pólók, szélsőséges ideológiák szimbólumai, pl náci, nagymagyarország és társai).


Belső tulajdonságok:

- nagyképűség, "nagydumásság", állandó feltűnési kényszer, üvöltözés

- agresszió (akár másokkal szemben is), erőszakosság

- butaság, primitivitás

- rosszindulatúság

- nyilvánvaló, súlyos kezeletlen mentális problémák

- felénkség, beszariság, tutyimutyiság

- értékrendbeli különbségek (nálam nem pálya, ha pl volt egyéjszakás kalandja, szexkapcsolata vagy prostizott)

- gyerek az előző kapcsolatból

- ha volt már házas (22 vagyok, nem tartok még ott, hogy elvált apukákkal kezdjek)

- eltérő ideológiát képvisel (mélyen vallásos, náci, kommunista, rasszista, hippivegán, militáns ateista vagy bármi hasonló)

- ha sosem akar gyereket, házasságot

- ha mindenképpen egy óvodányi gyereket és háziasszony párt szeretne

- ha sokkal idősebb vagy fiatalabb nálam

- ha olyan munkája van, ami miatt az év nagy részében nem találkozhatunk (kamionos, külföldi munka vagy hasonlók).

2020. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
95%

"túlságosan kisfiús/vékonyabb nálam"


Nos amilyen hab teste van manapság sok nőnek ezt egy kicsit nehéz kivitelezni.

2020. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
68%
Az 50, 48 és 44%-os mind rosszindulatú pasi.
2020. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
23%
#37 👍👍👍🤣🤣🤣🤣
2020. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
23%
#38 amennyiben? 🤔 Tényleg kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!