Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 41/94 anonim ***** válasza:
87%
Ranezek, es erzem, kell, vagy nem kell. Ezt tarskereson tudom kifejezni, balra, balra, balra, jobbra. Semmilyen recept nincs. Aki nem tetszik, nem is fog. Akire nehany kep alapjan azt hiszem, lehet, hogy az sem.
2020. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
27%
Alacsonyabb mint 175 cm. Nincs diplomája.
2020. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy nagyon hosszú lista lenne de gyors leírom ami hirtelen eszembe jut a teljesség igénye nélkül.


Külső:

Ha:

alacsonyabb mint én

vékony

túlsúlyos

szakálla van

Igénytelen a külsejére (loboncos haj szakadt kinyúlt nem megfelelő méretű ruha rothadó fogak hiányos fogsor rossz test vagy száj szag stb.)

Bután hangzik de ha túl izzadós. Egyrészt ha valaki mindig izzad csak erős illatú dolgokkal tudja elnyomni ami legalább annyira zavar mint az izzadság szag. Másrészt nem túl gusztusos.


Jellem:

Agresszió (verbális és fizikai)

Hirtelen hangulat váltás

Ha:

a konfliktus kezelés kimerül az üvöltés és hiszti valamilyen formájában

sértődékeny

mindenen is tud bőgni szomorkodni panaszkodni

ellenőriz féltékeny bizalmatlan

valamilyen függősége van vagy mániája (tisztaság gyűjtögetés munka...)

nem tudja kezelni a pénzt

a hobbija kimerül az ivás buli haverok háromszögben

nincsenek valós céljai ambíciói (az ha minden nap elmondja hogy de jó lenne... meg majd egyszer... az nem valós cél)

csak panaszkodni tud de tenni lusta

folyton negatív

nem tudok vele beszélgetni

lenéző bunkó stílus akár velem akár bárki mással szemben

az általános viselkedési normák be nem tartása

nagyon eltérő humor

rugalmatlanság

a spontaneitás teljes hiánya

mindentől fél folyton szorong

az állatok iránt táplált ellenszenv

a házasság elutasítása

csalfaság (flört tapi szex chat stb. is)

a nőkkel mint nemmel szembeni előítéletek

bármilyen más általánosító viselkedés (rasszizmus vak hit vagy a hit teljes elvetése lenézése stb.)

valamilyen nagyon eltérő életmód (Vega vegan mély hívő paleo őrült lapos föld mániás stb)

összeesküvés elméletek

általános tanulatlanság tudatlanság érdektelenség

garasoskodás

túlzott pénzéhség

okoskodás háttér ismeretek nélkül

türelmetlenség kapkodás

állandó káromkodás keménykedés

önimádat

alacsony önértékelés

2020. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:
Na, erre már nem tudom azt mondani, hogy nem hasznos válaszok. Köszönöm.
2020. ápr. 6. 21:37
 45/94 anonim ***** válasza:
36%

És látod egyeseknek mégis fáj. Ezen mindig jót nevetek.

Ahhoz buták lusták vagy gyávák hogy szavakba öntsék mi nem tetszik a válaszomban de a piros kezet ezerrel tudják nyomni.

2020. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem mire jó ez a képmutatás...
2020. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 A kérdező kommentje:

Hát nézd, talán abban tudok igazat adni nekik - azoknak akik kifogásolják a nők elvárásait -, hogy valóban egy elég hosszú lista, és biztos vagyok benne, hogy ilyen férfit akiben az ÖSSZES jellemző jelen van nem találtok.

Szerintem ők is ezt kifogásolják, hogy miközben a férfinak azért ha elé raknak egy listát akkor lesz benne mondjuk 15-20 feltétel, amit - igazatok van egyébként - vagy megugrik valaki, vagy nem, míg ha egy nő elé odatesznek egy listát lesz rajta 4-5 feltétel, AMI egyébként - ha ezt felhozzátok akkor ez is igaz valamilyen szinten - a férfiak (vagyis nekem is) "szegénységi bizonyítványa". Értem ez alatt azt, hogy a nők nagyon alaposan meggondolják kivel legyenek együtt, míg a férfiaknak sajnos ott az a "fránya" szexuális vágy, ami miatt sok feltétel NEM KELL, hogy teljesüljön.

2020. ápr. 6. 21:50
 48/94 anonim ***** válasza:
21%

#46: Én se értem mi a baj, csak azért mert végre van itt néhány ŐSZINTE nő, egyből kapjuk a savat és pasinak titulálnak.


Eddig is tudtam hogy a nők a saját nemüknek alá se restek ásni, de ami sok az sok!

2020. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 A kérdező kommentje:
Utolsó, biztos nem nő vagy. Mondtam azt is, hogyha pedig igen, akkor az sokat elárul rólad.
2020. ápr. 6. 21:53
 50/94 anonim ***** válasza:
69%

Külsőre tudok pár dolgot írni.

Nem tetszenek a szőke férfiak, habár ebben eltudok képzelni kivételt.

Kövér ember sosem jöhetne szóba, egyáltalán nem vonz, inkább taszít.

Nem baj, ha nem magas csak nálam ne legyen alacsonyabb (165cm).

Ne legyen feminin.


Belsőre túl sok van..

Talán a legfontosabb, hogy ne legyen függősége és ne legyen hűtlen. Ne legyen egy lelkisérült.

2020. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!