Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 51/94 A kérdező kommentje:
Folyamatosan pontozzák le egyébként azokat akik használható választ írnak, ami számomra megint csak azt mutatja, hogy itt nagyon sok a megkeseredett ember.
2020. ápr. 6. 22:02
 52/94 A kérdező kommentje:
Látom már lopják is a kérdést, nem én kérdeztem a másik UGYANILYEN kérdést, csak a félreértés elkerülése végett.
2020. ápr. 6. 22:10
 53/94 anonim ***** válasza:
81%
Te nem vagy normális. Nem olyan egyedi a kérdésed, hogy lopják. A legelső válaszba írja is, hogy a másik oldalt akarta megkérdezni, én értettem rögtön... 🤦‍♀️
2020. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
93%
Namost akkor lopott a kérdés vagy nem lopott??!! 😡
2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
Már nekem is leesett. De nem is azon akadok ki, hogy "jujj lopják a kérdésem" - ami egyébként igen, több százszor fel lett téve már - hanem azon, hogy azt hiszik azt is én kérdeztem, és ha valami ocsmányságot írnak a kommentekbe és az a valaki aki kiírta a kérdést - és akire azt hiszik én vagyok - az úgy reagál mint egy utolsó proli az már zavar.
2020. ápr. 6. 22:22
 56/94 anonim ***** válasza:
69%

Én voltam az, és valóban elrontottam, valószínű törölni fogják.

Feltehetem a kérdésed, adod az engedélyed, hogy megkérdezzem a férfi oldalt is? :) nem lopni akartam a kérdésed....

2020. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként, hol reagálok ott úgy, mint egy proli? Komolyan nem értem miről beszélsz, nézd már meg a két választ amit oda írtam.
2020. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:

-.- Figyelj nem kell engedélyt kérned semmire, oké?

Nem rosszindulatból írtam oda. Engem nem zavar, csak már írtam, hogy nem akartam hogy azt higgyék én írtam ki, mert akkor azt hiszik ha valami proli dolgot odaírsz, hogy én vagyok. Érted? o.O'

2020. ápr. 6. 22:29
 59/94 A kérdező kommentje:
Mondom HA proli módon válaszolnál esetleg, de látom, hogy nem, érted? Csak sose lehet tudni. Ennyi. Amúgy meg azt kérdezel amit akarsz, max törlik vagy nem. Nekem is törölték már 3-4 kérdésemet, de ott tényleg elszabadult a pokol. A kommentekbe úgy értem.
2020. ápr. 6. 22:31
 60/94 anonim ***** válasza:
92%
A feszültség egyre csak nő. Vajon mi lesz még itt?
2020. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!