Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 21/94 A kérdező kommentje:

Most már biztos, hogy te pasi vagy, amivel egy gond van.

Azt írtam LÁNYOK, NŐK írjanak. Nem frusztrált gyakoris szerencsétlenségek.

2020. ápr. 6. 20:13
 22/94 anonim ***** válasza:
11%
Nők vagyunk.
2020. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem azok a szerencsétlenek mint te, akiknek ilyen pofonegyszerű kérdést ki kell írniuk, mert akinek valaha volt már dolga nővel, az erre tudja a választ, nem nagy művészet. Te ebbe a körbe tartozol, szóval nem tudom milyen jogon ágaskodsz itt.
2020. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
21%
Gratulálok, hogy egy semmitmondó százalék alapján ítélsz.
2020. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Nagyon sok nővel beszéltem már NEM ITT, élőben és egyik sem említette a pénzt mint olyant, mint feltételt.

Nem végeztem közvéleménykutatást csak néha elpotyogtattam ilyen kis kíváncsiság morzsákat miközben beszéltem velük, és ennyire közvetlenül egyik sem mondta ki, jó megint más az mint interneten, de ha tényleg nők vagytok akkor nagyon proli nők. Bocs.

2020. ápr. 6. 20:17
 26/94 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok kizáró ok van, hirtelen le sem tudnám írni az egészet.
2020. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne mert eddig nem sok hasznos választ kaptam.
2020. ápr. 6. 20:19
 28/94 anonim ***** válasza:
24%
Élőben persze hogy senki sem fogja kimondani. De ha lenne pénzed akkor ez az apróság ugysem érdekelne, nem keresnéd kétségbeesetten a megerősítést a hülyeségedre.
2020. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom kérdező, hogy egy nembe tartozol ezekkel a szardarabokkal.
2020. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg nincs pénzem. Ezt az egyet eltaláltad.
2020. ápr. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!