Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
 71/94 A kérdező kommentje:
Jó mindegy, emberek egy kis komolyságot.
2020. ápr. 6. 22:57
 72/94 A kérdező kommentje:
Én meg mondtam már, hogy ne írogassanak azok akik csalódtak a nőkben. Nem akarom, hogy tele legyen ilyen semmitmondó válaszokkal ez a szekció.
2020. ápr. 6. 22:58
 73/94 anonim ***** válasza:
90%

Jó, én már úgyis válaszoltam a kérdésre, bár sokan negatívan fogadták az őszinteségem, de hát ez van, nem sok olyan őszinte nőt találni mint én. Csöndben leszek, de csak a te kedvedért.


Amúgy mi a kérdés oka?

2020. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
67%

Engem kicsit összezavar a kérdés. A másik viselkedéséről, mentalitásáról, belső tulajdonságairól akkor kapok képet, ha már elkezdtem ismerkedni az illetővel, tehát nem jelenthetnek instant kizáró okot. Ami kiütközik még viszonylag az elején, az az arrogancia, a sértődékenység, a humortalanság és az ostobaság, de nem biztos, hogy számodra ugyanazt jelentik ezek, mint számomra.

Hogy mondjak objektívebb tényezőket is: legyen 30 alatt (én most leszek 22 éves), ne legyen gyereke, ne legyen látványosan elhízva/kigyúrva.

2020. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
A kérdés oka, hogy érdekel mennyire fedik egymást azok a kérdések és válaszok amiket a nők írnak ki és a csalódott férfiak válaszolnak rá. Tehát én is tudni akarom mi ez a nagy háború ami egyébként már évek óta tart. Tudok róla egyébként mint mindenki az oldalon, hogy a nőket alantas k*rvának nézik.
2020. ápr. 6. 23:06
 76/94 anonim ***** válasza:
90%
Az a kérdés ola, mint ki is derült pár megszólalásából, hogy a kérdezőnk egy gyengeelméjű. Azoknak akik meg kivannak akadva, higy ezt most miért, kedveskéim, megfelelni kéne, dolgozni, nem rinyálni.
2020. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
89%
#75 mindennek megvan az oka... Azért a hölgyikéknek se kell ám itt mindent feltétlenül elhinni, nagyon szeretik magukat minden egyes kérdés alatt ártatlan áldozatként beállítani magukat... Mindig mindenben a férfiakat okolják, ők maguk meg a ma született báránykák. Na ja...
2020. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 A kérdező kommentje:
Utolsó te eunuch vagy? De most nem k*cs*gségből, komolyan kérdem.
2020. ápr. 6. 23:17
 79/94 anonim ***** válasza:
90%
Lassan törlik a kérdést, mert komoly problémák vannak nálad. Ide keverni a koronavírust komolyan... azért ez intelligenciára vall.
2020. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érzem elkomolytalankodod a kérdés súlyosságát, kedves Kérdező, pedig én csak segíteni skartam feltárni a problémát, de ha nem hát nem...
2020. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!