Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
Itt pedig neked kell változtatni. Nem fözöl, vásárolsz semmit a közösbe. Elmész egy boltba és annyit veszel amennyit azonnal meg is eszel, nem eteted a lobélü fickot. Majd felháborodik az üres hütön és egy idö után talán lehet vele beszélgetni erröl. Majd rájön, hogy ez nem jo üzlet neki.
2020. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
szeirntem azt is
2020. ápr. 19. 13:45
 13/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez fog változni. Látszik, hogy nincs tekintettel semmire.

A végén még téged is megesz max.

2020. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Ne fozz.
2020. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
95%
Es ez most nekdd jo, hogy te gondozol egy ferfit, a te pénzedből ehet? Vagy kapsz valamitntole neha, ami ezt kompenzálja? Mit csinal igy, ha gyest, gyedet kapsz csak??
2020. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon megalázó lenne ez...anyagilag is , es az is, hogy megeszi elolemy eszebe se jut, hogy masnak is kell, es nem 5 perc új etelt főzni, valaki ezzel faradoziky o meg csak minr valami porszivogep
2020. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
29%

16, te nagyon bunkó vagy.

Remélem dagadt vagy, mint egy disznó.

Gondolom anyukád föz még rád, mert más nem bír elviselni.

2020. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
7%

Ezen jót nevettem, bocs :D

2# :'D


De ez aranyos, addig jó amíg nincsenek ennél nagyobb problémák. Beszéld meg vele, mit lehet erre mondani :D

2020. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Kellene neki valamilyen elfoglaltság, mert ő már unalmában is eszik, mint sok pasi aki munka után csak otthon ücsörög. Másfelől lehet jobban járnál ha befizetnél valahol egy menüre. kettőtöknek meg is érné, és akkor annyi van és kész. ha így marad, akkor hamarosan megindul a hízás felé, ha még nem kezdtek el felmenni rá a kilók.
2020. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélned, nem itt panaszkodni, mert csak kioktatást kapsz. Nekem négyszeresére ugrotta kaja keretem, mikor összeköltöztem a párommal, aktív sportot űzött, sokat evett és nem akármit. Nehéz volt megszokni, hogy az én egy heti húsmennyiségem neki egy vacsora tányéron eltűnik és még kéri a desszertet. Nem egyedül rám hárult utána a kiadás, de meglepően sokkal többet fogyaszt egy férfi. A fele költség, 90% fogyasztás nincs rendben. Jobb, ha időben rendbe rakod ezt, mert leeszi rólad a gatyát is!
2020. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!