Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is az jutott eszembe, mint a 22, 23. válaszolóknak, hogy nem lehet, hogy ez a normális adagja? Ha emellett a "zabálás" mellett nem hízik, akkor sajnos tényleg ennyi kell a szervezete fenntartásához (hozzáteszem: ha esetleg eleve kövér, akkor azért jobb lenne, ha inkább fogyna).

Lehet, hogy te egymadárétkű kis nő vagy, ezért neked soknak tűnik, amit ő eszik, de mondjuk egy 70-80 kilós test szimpla létezéséhez több energia, azaz táplálék kell, mint egy 50 kilóséhoz. Az meg nem várható el, hogy éhezzen.

Ne felesben fizessétek a kaját, hanem arányosan. Ezen kívül lehet, hogy jó lenne, ha tudatosabban venne részt a bevásárlásban, pl amit a főttkaján kívül enni fog, azt ő venné magának, előre kitalálva, hogy mennyi kajára lesz szüksége. Aztán ne rajtad keresse, ha nincs.

Amúgy megjegyzem én is: ne csipszet egyetek zacskószámra, meg hasonlókat.

2020. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
77%

Onzo, onpusztito, eloskodo. Es most 200 kilonal tart? Vagy az meg egy honap. Mellesleg, ha ipari aramot hasznalna nalad, azert is fizetni illene, a kaja is ugyanilyen tortenet, ha kenyszerevo, meg akkor is.

Gyereket kozosen soha.

2020. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
67%

persze, mert olyan normális, ha valaki megeszik fél kg spagettiszószt,mint ahogy ismerősöm is tette. Ő vékony, és ismerek pocakos, macisabb férfit, az meg nem eszik anynit, mint ő, szóval ezt az "ennyi súllyal lehet ennyi az igénye" dolgot hagyjuk.

Gondolom, nem is harap semmit, csak nyeli egyből...talán még füvezik is mellé

2020. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
81%

Ó, fordított nemekkel hogy menne a disznózás, így csak cuki-muki.


Nekem ez kuka lenne, lenézem azt, aki nem tud korlátot tartani valamiben. Nem érdekel, hogy dagadt-e, az ilyen zabálás már állatias.

2020. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Hat aki 5mp alatt eszik egy csomag csipszet az nem normális evés. És nagyon gáz az önzősége. Mert ahogy olvasom nem egyszeri eset, hogy mindent felzabál, aztán meg szépíteni próbálja bocsánat kéréssel. De ez a jólneveltség sosem jut eszébe amíg lenne mit hagyni a másiknak csak amikor már nincs semmi. Érdekes.

Mondjuk azt sem értem minek veszel 3 csipszet ha úgy sem jut. Annyival is kevesebbet kéne kiadnod. Na és persze még kell ezt beszélni mert ez nem normális állapot. Sem az, hogy neked nem jut egy nasi sem az, hogy fizeted a felét a kajának és mire odakerulsz, hogy egyél addigra kaja sehol.

2020. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
95%
Kosz a zabagepeknek a lepontozast. Vegyetek is magatokra, hatha javultok
2020. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
43%
Egy próba: főzz olyat, ami fagyasztható. Fagyaszd le az adagokat (külön a tieid, külön az övéit), a következő napokra, ha nagy tételben főzöl. Csak azt vedd ki előző este, ami a másnapi menü. Aput így szoktattuk le erről a mérhetetlen zabálásról. Amúgy nem elhízott a párod? Nagyon durván túlsúlyosnak hangzik...
2020. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 Gymnospermatophyta ***** válasza:
40%
Ahh, carbonara. :D Na azt mondjuk én is enném. Abban hasonló vagyok, hogyha olyasmi van amit nagyon szeretek, akkor hajlamos vagyok rászállni. Kajától függ mennyit tudok belőle megenni. Egyszerre nem jó mondjuk megenni ami van, mert nem marad a jóból másnapra. :)) Van, hogy estig nem eszek semmit, s egy fél pizzával el tudok lenni egész napra. Úgyhogy nekem inkább a szemem kívánja csak. :D De még ha belém is férne annyi, mint a barátod esetében, tuti tekintettel lennék az állítólagos szerelmemre és nem fordulhatna ilyen elő.
2020. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mi ebben a vicces. A csávó kihasznál, te meg hagyod, pont.
2020. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
45%

huh az én barátom is lehet,hogy hasonló :d átjön hozzám és kb megeszi a 3-4 napi kaja adagomat. Mióta vele vagyok 4x annyit költök kajára xd volt is eszembe,hogy mi lesz velünk,ha együtt fogunk élni omg.

Hát sajnálom,de én a helyedben akkor csak annyit vennék mindig amennyit én magam megeszek egy nap alatt,vagy amennyi kell az ebédhez. nasiból 1 zacsi chips és ennyi,1-1 csoki és ossza be.

2020. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!