Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
90%
Hány kiló? Mindig ennyit evett? Mert ha igen, akkor neki ez a normál adag, ezt vagy elfogadod, vagy elbúcsúztok. Vásároljon be ő és fizesse a nagyobb részt. Éhes, azért zabál fel mindent, mondjuk elég bunkón csinálja. Vannak ilyen belesek, soha semmi kaja nem elég nekik.
2020. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
35%

16# Ne alázd itt a férfi nemet, már én szégyenkezem miattad :(


F

2020. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
95%

Többször hangsúlyozod,hogy egyéb téren tökéletes a kapcsolatotok, és Te imádod Őt.

Én ezt a bélpoklosságát /nem tudok rá jobb szót/ nem csak azért látom borzalmasnak,hogy megeszik mindent, azért is mert önző, figyelmetlen. Nem érdekli,hogy Neked marad-e, nem kínál meg, és ahogy látom nagyrészt Te gondoskodsz arról,hogy minden legyen otthon.

Figyelmetlen, önző, és bocs", de számomra olyan fura az,hogy észnélkül eszik.


Reggeli-ebéd-vacsora, gyümölcs, édesség, minden jöhet, de mértékkel. Arról nem írtál,hogy mennyire kövér?Mert ahogy írsz Róla el tudom képzelni mekkora lehet...


Az is egy megoldás lenne,hogy a főétkezésekre közösen vásároltok, azon kívül pedig mindketten megveszitek magatoknak amit szeretnétek. És ehhez ragaszkodnál. Nem azért mert Te irigy vagy, egyszerűen azért,hogy jöjjön rá ez mennyire hülye dolog amit művel.


Ha gyereketek lesz az elől is megeszik majd mindent,hidd el. Most kellene ezen változtatni.

2020. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni interaktívba nekem van!!!


[link]


🍪🍩🎂🍰🧁🥧🍧🍦🍨🥮

2020. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
15%

#16-os vagyok:)

#24-es személyében megjelent a mangina is:) gondolom nincs nőd, nem is nagyon volt, vagy lesz szerintem:) az út amin jársz nem jó amúgy:)

#19-nek pedig nem vagyok dagadt:) bár sovány sem és nős vagyok, a feleségem sokat és jól is főz:)

2020. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat! Beszelni fogok vele errol!

Az a fura, hogy nem dagadt, 75 kilo, igaz miota egyutt lakunk a kockai eltuntek. 28 eves, es mig nem egyutt laktunk tojason elt meg ilyen egyszerubb kajakon.. joghurt meg ilyenek. En szivesen fozok neki csak basszus ez az onzoseg ami az oruletbe kerget

2020. ápr. 19. 14:24
 27/64 A kérdező kommentje:
Meg multkor csinaltam carbonarat, es annak is a nagyreszet o ette meg, en alig ettem. (Halistennek nem vagyok egy nagy evogep a 45 kilommal) de azert nem laktam jol. Es elkezdi miutan elfogyott h beharagudjak hogy o ette meg a nagy reszet de olyan finom volt....
2020. ápr. 19. 14:26
 28/64 anonim ***** válasza:
87%
Szivem nagyon sokat koltunka kajara en ezt igy nem bírom anyagilag valami otlet hogy hogyan tudnank meghuzni kicsit a nadragszijat?
2020. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apukám ilyen, mindent meg tudna enni ami itthon van. Mi bevezettük azt, hogyha sok minden van a hűtőben, akkor kirakjuk az asztalra amit megehet nyugodtan, ha kevesebb akkor csak megmondjuk, hogy pl. Légyszi azt a szalámit hagyd meg holnapra. Mindig jól lakik, általában többet is eszik mint kellene, rajta már meg is látszik sajnos.
2020. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
8%

Csóri!!! (Amit a carbonáráról írtál arra reagálok)

Akkor ez hidd el nagyon ki van éhezve, (ne haragudj, de nagyon finom volt, milyen aranyos 🤗), akkor gondolom egy jót még sosem evett, amíg Te nem főztél Neki!!! Ez a Te miattad van,hála az Úrnak! Azért is ilyen bocsi a szóért de irígy a kajára, mert náluk is úgy volt mint nálunk "aki a leggyorsabb az jól lakik"🤣😂

Ez le fog csengeni, szépen lenyugszik, megérteted Vele, hogy senki nem fogja Tőle elvenni. Ne bántsd miatta, de a többlet költségbe feltétlen szálljon be, mert ezt fedezni is kell.

Minden jót Nektek!🙂😉

2020. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!