Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Én ki is ábrándulnék ezek után belőle :"D Zabagép. Hogy fog kinézni pár hónap múlva.
2020. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fozz neki továbbra is, ha ennyire imadod ot es ha kihasznalnak...
2020. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Megjött azóta az eszed, és kiraktad ezt az undorító, önző bélpoklost az életedből?
2023. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
14%

Azt a kifordított világot, ami itt van😂. Az asszonynak az is az egyik feladata, hogy főzzön az urára, a családra, annyit és azt, amire igény van.

Amúgy eltudom képzelni a "főzésedet" 😂, a tésztára ráborítassz egy szószt, azt az az ebéd. De gondolom egy normális, tápláló töltött káposztát, vagy egy vadast zsemlegombóccal már nem tudnál megcsinálni normálisan.

Nem kell csodálkozni, hogy állandóan éhes, a mirelit pulykaérmével, meg a zacskós levessel nem lehet jóllakni!

Főzzél eleget és jót.

50F

2023. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!