Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
34%
Told tele hashajtóval
2020. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én megbeszélném vele, hogy én ezt így nem bírom, kaja tekintetében válasszuk külön a dolgokat, és mindenki vásároljon magának. Kiemelve, hogy de a tiedhez nem nyúl! Akár rakd külön polcra a hűtőben, amit magadnak vettél, tegyél rá 'ne edd meg' cetlit. A főtt kajához való alapanyagoknak meg fizesse csak ki szépen a 90%-át, ha annyit zabál fel belőle. Amint kész, szedj magadnak külön edénybe annyit, amennyi neked kell belőle, a többit meg egye. Nasit, hideg kaját meg oldja meg magának.

Én nem vagyok ennek az enyém-tied játéknak a híve egy együttélős kapcsolatban, de szerintem ez másképp nem megy, leeszi a hajat a fejedről.

2020. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
84%
46: szerintem nem anyagi szempontból gond, hanem azért, mert a pasi konkrétan mindent felzabál a kérdzeő elől, egyszerűen nem tud annyit venni, hogy maradjon is. Ez meg engem is felcseszne amúgy, pedig engem aztán hidegen hagy, hogy ki mennyit zabál.
2020. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az jött le, hogy a kérdező szívesen és jól főz, csak épp neki kb. fél tányérnyi adag marad, mert a csávó magába töm mindent anélkül, hogy nézné, hogy a másiknak jut-e. Megeszik 3 zacskó csipszből 2,5-et úgy, hogy a másik kimondottan kéri, hogy egyet hagyjon már neki is. Szerintem bazi önző.
2020. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
De abban mondjuk lehet igazad, hogy nem tudjuk, a kérdezőnek mekkora a nagy adag. Mivel ő saját bevallása szerint madárétkű, lehet tényleg, hogy amivel ő ellenne két napig, azt egy egészséges étvágyú férfi betolja max. egy ebédre meg utána vacsira.
2020. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
52%
ott a pont az #50-esnél, egyszerűen tömören megfogalmazta. én 93 kiló vagyok, eddzek, bringázok, dolgozok. vajon annyi elég nekem, mint egy 45-kilós nőnek?
2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az nekem is megütötte a szememet, hogy éhes volt, ezért csipszet akart enni... Éhségre azért nem ezt kéne nyomatni.

Mindazonáltal, ha igazad is van, a csávó is vásárolhat, telerakhatja a hűtőt, uram bocsá' esetleg főzhet ő is, máris nem csak heti 2x van főtt kaja, hanem mondjuk 4x-5x.

2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
94%

"aztán ha véletlen még is kerül bele valami a srác rárepül mint szopósmalac a zsenge virágra:)"


Ne haragudj, itt félreértés van. A kaja a hűtőbe nem véletlenül kerül, valami csodálatos varázslat folytán, hanem a csaj elmegy a boltba, megveszi, haza viszi, megfőzi és bepakolja. Ha csávó zabálni akar, ő is teljesen nyugodtan megteheti ugyan ezt. A csávó is elmehet a boltba, megvásárolhatja a neki tetsző ételeket, a neki megfelelő mennyiségben, hazaviheti és elkészítheti a neki megfelelő módon. A csaj a barátnője, nem pedig az anyja, hogy kötelessége lenne papikáztatni a babucikát.

2020. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

Nagyon meglepodtem hogy ennyi valasz erkezett, sosem kaptam meg ennyit 😂😂 hala a baratomnak

Nagyon szepen koszonom mindenkinek aki idot szant es valaszolt ❤️

2020. ápr. 19. 16:21
 50/64 anonim ***** válasza:
36%
ebben igazad van, mi is felváltva főzünk a feleségemmel. nálunk minden nap van főzve+ néha süti is van sütve, vagy saláta+ tele vagyunk hideg kajával. itt senki nem nézi ki mennyit eszik. viszont csipszet sem veszünk:)
2020. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!