Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

" itt senki nem nézi ki mennyit eszik."


De gondolom nem is marad éhes egyikőtök sem. Itt a kérdésben arról van szó, hogy a kérdező bevásárol és megfőz mégsem jut neki étel, mert a pasija felzabálja előle. Szerinted ez komolyan normális? Tényleg mennyire szemét már, hogy azt meri nézni, mennyit eszik a pasija, miközben neki nem jut. A jó asszony, ha nem jut neki csendben mosolyogva éhen hal, ugye?

2020. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
0%
dehogy is hal éhen, többet főz:) hidd el, lehet ennyit főzni hogy mindenkinek elég legyen, de nem elég egy héten kétszer háromszor főzni:), kajálni minden nap kell:)
2020. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
10%
az ilyen tésztára öntök valami szószt, azt egyed-et elfelejtheted, szerintem menne kukába lábossal együtt. egy normális kajához kell legalább 1kg hús+köret, ez egy étkezés, max kettő:)
2020. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Egyetlen valszt sem toroltem, mindenkiet felpontoztam, meg azt is aki erosebben fogalmazott! Ezert mondtam h mindenkinek koszonom!
2020. ápr. 19. 16:45
 55/64 A kérdező kommentje:
Nem csak en tudok pontozni, hanem a valaszolok is egymasra!
2020. ápr. 19. 16:45
 56/64 A kérdező kommentje:
Kezdo fozo vagyok! A parom 28 en 23 eves, es most kezdtem megtanulni fozni miota egyutt lakunk, halistennek nagyon izlik neki a foztom, es ennek orulok mert magamra sose foznek, de igy hogy latom valaki jo izlessel eszi igy szovesen csinalom :( csak en alapbol nagyon onzetlen vagyok es ha szeretek valakit akkor annak mindent, de ez igy picit sok mikor azt latom hogy ez forditva nem igy mukodik, es ha azt latom h valaki sajnal elolem valamit
2020. ápr. 19. 16:47
 57/64 A kérdező kommentje:
Ja es minden napfozok! En otthonrol dolgozok, o meg delutan 5re er haza! A ket honap alatt nem telt el hgy egy nap sem, hogy ne vartam volna hza valamivel, meg ha csak egy egyszeru tojasrantotta is, de valami mindig volt az asztalon
2020. ápr. 19. 16:49
 58/64 A kérdező kommentje:
Mielott osszekoltoztunk magokon meg turon elt, meg gyorskajakon. Meg ettermekben kajal, nagyon sokat keres havonta, 4x annyit mint en
2020. ápr. 19. 16:51
 59/64 anonim ***** válasza:
13%

ezt a topikot cenzurázzák!

egy csomó válaszom eltűnt, gondolom fáj az igazság:)

2020. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
11%
a kérdező az állítja, nem ő törli a neki nem tetsző válaszokat. de akkor ki törli őket és miért?
2020. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!