Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
 121/145 A kérdező kommentje:

Szia.

Elég jól elvagyunk. Érződik h ez több, nagykn jól érezzük magunkat együtt, szerintem még lehet belole kapcsolat is. De őszintén szólva már igyis nagyon jol elvagyok. Mert szinte úgy vagyunk mint egy pár csak egymast kezét nem fogjuk az utcán

2021. jún. 29. 11:11
 122/145 anonim ***** válasza:
100%
Az szuper ha neked tetszik :)
2021. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/145 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

én elmondtam neki, hogy szeretem nem sokkal a kérdés ki írás után, de nem igazán mondogatom, mert minek.

Tegnap wellnessben voltunk és haza felé kérdezte, hogy szeretsz? Mondom igen.

Kis csend után kérdeztem, hogy te szeretsz?

A válasz igen volt.. 😊

2021. júl. 5. 08:17
 124/145 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden happy end🤗💕
2021. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/145 anonim ***** válasza:
100%

Alakul ez akkor:)

De megfoghatná végre a kezed az utcán.

Nem lehet hogy túl fiatalnak tart magához?

2021. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/145 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem, mert 7 éve a volt osztálytársammal volt egyutt 5 évig, másfél éve szakítottak. 😅😅

Egyszer már raktunk ki kozos képet amúgy, az haladás volt, de rá nemsokra azt kérte mégse vállajuk még. De néha mondja h ez meg az említette neki, hogy láttak minket együtt, arra meg azt mondja nemgond. Fene se érti, de olyanokat mond, hogy menjünk nézzük meg az új autónkat (most akar újat venni) meg ez h azt mondta szeret. Néha hogy hiányzom..

Egyszer így érzek, egyszer úgy, de nem akarok vele beszélni még erről, hátha kiforrja magát.

Közös képeket is mindig akar készíteni, de nemtudom minek, ha sosem oszthatom meg senkivel. :/ oké, nem ez a legfontosabb.. Lehet h úgy van vele, h majd komolyabbra fordul és legalább emlék készüljön.

Nagyon kavarog bennem minden. Nehéz kiigazodni ezen.

Féltékeny egyébként nagyon. Sztem is a ragaszkodás es szeretet jele (is!)..

Viszont néha meg úgy érzem továbbra is csak szex. Egyszer tartja a távolságot, máskor meg nagyon közeledik és olyan dolgokról beszél.

Szerintem nemtudja mi legyen.

2021. júl. 6. 18:13
 127/145 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Talán alakul. De nem bízom el magam. tegnap szóba jött a dolog köztünk ,és mondtam neki hogy nem siettetem semmiképp,majd kiforrja magát a dolog

Mondta ,hogy igen

Azért azt megkérdeztem szerinte mikorra..

Azt mondta a közeljövőben biztosan ,nem kell sokat várni rá

Most meg nyomás lett raktam emiatt,hogy basszus csak ne most rontsam el

Erre ma rossz napja volt és kérdeztemmi a baj, velem van probléma?

Mondta hogy nem csak rossz napja van és fáradt is , aztán azóta is kicsit fura.. pedig azelőtt úgy vette fel a telefont H becèzett ,most meg vissza sem kérdezett hogy vagyok és mit csinálok.

Lehet hogy túl gondolom de félek hogy pont most csesztem el ,de az is lehet ,hogy még jobban megkell ismernem milyen ha ennyire rossz napja van és vki felidegesíti..

2021. júl. 12. 18:48
 128/145 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Csak nem ismered.

Ne vegyel semmit magadra mert az taszito mikor igy f.sik vki hogy velem van baj?


Azt kerdezd segithetsz e benne. Es ennyi eleg is

2021. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/145 A kérdező kommentje:
Szerintem elbasztam azzal ,hogy erre ma rá kérdeztem ,azóta nem is hívott csak én őt ,csak rám írt , hogy át jönne este , mondjam el neki ,hogy izgulok és azért vagyok kettyòs?:/
2021. júl. 12. 20:42
 130/145 anonim ***** válasza:
100%

Sztem inkább lennél magabiztosabb laza szexi nő mint ez.

Rendben nedvesen várlak;)és Pont.


Sztem durva amiket művelsz. De te tudod.

2021. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!