Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
 131/145 A kérdező kommentje:
Írni ezt írtam neki :D attól hogy túl agyalom nem vetitem ki rá mindig.. és ha mégis akkor sem ebben a formában
2021. júl. 12. 21:09
 132/145 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, 4 hónap alatt nem sikerült eldöntenie, hogy mit akar, 35 éves fejjel.
2021. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/145 A kérdező kommentje:

Ma O hozta fel a témát ,nem is kellett nekem.

Azt mondta ,hogy egy ideje tudja H szeretné velem komolyra fordítani ,de arra volt kíváncsi milyen típus vagyok . Mert mindig megakartàk változtatni ,és rajtam eddig azt látja hogy nem.. de ehhez idő kellett neki ,hogy át rágja magában ,mert emiatt nem volt kapcsolata már évek óta. Végül minden nőből kibukott ,hogy mégsem úgy szeretik ahogy van ,és nem raktak bele semmit a dologba.


Szeretne még egy kis időt , hogy aludjon rá párat , nem baj ez még nem sok idő ,ha ez kell neki aludjon rá.en elfogadom ,ha valakinek több idő kell egy kapcsolat vàllalàsàhoz. Nem hajt a tatár..és örülök ,hogy kérdeznem és mondanom sem kellett. Szerencsére azt is kiemelte ,hogy egy ideje tudja ,hogy bennem nincs hiba ,csak várt ,hátha mégis.mert más nők esetében már akkor kibukott mikor horgászni ment néha ,és kimaradt 1 nap találkozó.

2021. júl. 12. 23:23
 134/145 anonim ***** válasza:
77%
Mire gondolt? mit nem bírnak benne elviselni?
2021. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/145 anonim ***** válasza:
77%

Ja hogy néha eltűnik horgászni meg ilyenek.

Értem.

2021. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/145 A kérdező kommentje:
Nem tűnik el ,hanem elmegy horgászni ,úgy ahogy én elmegyek edzeni vagy barátnőmmel moziba :D
2021. júl. 13. 08:03
 137/145 A kérdező kommentje:
Azt nem bírják elviselni H nem akar gyereket ,házasságot ,ami nekem nem baj ,mert én sem akarok és ezt tudja is jól
2021. júl. 13. 08:03
 138/145 A kérdező kommentje:

De van egy olyan érzésem hogy a vége úgyis az lesz ,hogy nem megy bele egy kapcsolatba velem.

Nagyon örülök hogy szeret és mondja is egy hete kb.. és H hiányzom neki , sokkal közvetlenebb lett. De mégis úgy érzem ,hogy nem szeret ehhez eléggé ,vagy még nem áll készen. De én ha valakit szeretek ,akkor vele akarok lenni és felvállalni

2021. júl. 13. 08:05
 139/145 anonim ***** válasza:
100%

En meg azt erzem valahogy hogy mintha még a fiatalságát akarná kielni. Veled jár majd 5 évig aztan 40 korul bekattan neki vmi es az elso szembejövő friss husit meg elveszi fél éven belul. Toled meg elvett 5 évet.


Uncsitesom (átlagon feluli helyes pasi)kb 10 evig volt egyutt a(szexi es szép) élettarsaval hogy ő aztán nem akar gyereket, es erdekes de 40 éves koraban szakitas es vmi bankügyes (mégcsak nem is szép)nőnek meg gyereket csinált kb azonnal es most hős apa.

2021. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/145 anonim ***** válasza:
Ill másod unokatesom
2021. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!