Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/266 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azért mondjuk, hogy "van barátom", hogy ne kelljen azt mondani, hogy "bocs, de nem jössz be, húzzál el". Ha lenne agyad vennéd a lapot és magadban megköszönnéd, hogy méltóságteljesen lekophatsz. És a másik, hogy teljesen mindegy, hogy valaki foglalt vagy szingli, nem ezen múlik, hogy elfogadod az elutasítást vagy sem.
2022. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/266 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok egy ilyen hígagyúnak se magyarázkodni. Igaz én házas vagyok, de ha nem lennék akkor sem. Az ég világon semmivel sem tartozom senkinek. Először kedvesen mondom hogy nem, aztán már semlegesen. De harmadjára elküldöm úgy hogy abban köszönet nem lesz. Ha tetszik ha nem, rászolgált az illető. Végül marad a megveretés/rendőrség.
2022. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/266 anonim ***** válasza:
100%
A kutya okosabb akkor nálad, az hamarabb megérti amit mondanak neki. Mi vagy te, megrekedtél a fejlődésben?
2022. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/266 A kérdező kommentje:
Ha minden férfi elkotródna az első nemre, gyakorlatilag a népesség 1%-a lenne kapcsolatban. Sok nő maga se tudja, mit akar. Ezért kell többször is próbálkozni. Ha pedig folyton nem és nem, akkor se hagyom magam megalázni, akkor tudatom a nővel, mekkora csíra takony akit választott és mit hagyott ki hogy amikor levetett rongy lesz, emlékezzen arra, hogy visszautasított. Nem leszek elfeledett, megalázott senki azért mert egy nő érdeke épp abban az időpillanatban úgy kívánja.
2022. dec. 29. 14:17
 25/266 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten, csak azt bizonyítod, hogy semmi tisztelet nem szorult beléd.

Eleve minek próbálkoznál olyannál, akinek párja van? Ezek szerint nem csak az adott nőt nem tiszteleted, hanem a párját sem.

A jelenlegi gondolkozásoddal és viselkedesen már be is bizonyítottad, hogy egy "elfeledett, megalázott senki" vagy, illetve a "csíra takony" megnevezés is jobban illik rád.

2022. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/266 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom csak a nőkkel vagy ennyire kemény haver.


"mekkora csíra takony akit választott"


Ezért egyszer még valaki akkorát behúz neked, hogy a fogaid körmérkőzést fognak játszani a bentmaradásért.

2022. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/266 anonim ***** válasza:
96%
Hát, felőlem futhatnál utánam, attól még sz.rba sem vennélek, nem hogy emberszámba.
2022. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/266 anonim ***** válasza:
100%

"akkor tudatom a nővel, mekkora csíra takony akit választott és mit hagyott ki "


:D És ezzel mekkora sikered volt? Biztos nagy. Azóta is rajtad röhögnek a párjával és akiknek elmesélték :D

2022. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/266 anonim ***** válasza:
100%
Értjük. Senkit nem tisztelsz, se férfit, se nőt. Csak te vagy az isten, aki dönt életekről. Csak egy kontrollmániás barom vagy, nem több.
2022. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/266 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat alázod meg te szerencsétlen, azzal hogy nem vagy képes felfogni, hogy a NEM AZ NEM! Ha engem kezdenél el zaklatni és nem akarnál elkotródni, minden létező módon megaláználak és a rendőrségen is feljelentést tennék zaklatásért. A gusztustalan pocskondiázás miatt meg egyszer majd jól beverik a pofád, aztán lehet pislogni. Értelmes ember messziről kerüli a fajtádat.
2022. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!