Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/266 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mindig is egy "megalázott balf##sz" leszel. Ez vagy te, ezzé tetted magadat.
2022. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/266 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg a legutolso dolog lenne, ami eszembe jut ilyenkor, valami random fsz vergodese.

Ez az “en szoltam” tokre nem relevans, engem azert gyozkodott anno valaki, hogy szar a kapcsolatom, mert EGYSZER merges voltam a paromra valami miatt, es errol o tudomast szerzett. Hogy haragszom epp a paromra. Ami tartott kb ket napig. Nyilvan egy kapcsolatban elofordulnak ilyen pillanatok, de ha szakitunk a parommal a jovoben, annak nem sok koze lesz ahhoz, hogy en anno x evvel ezelott bedurciztam egy random hulyesegere xD Tehat a random fsz velemenye sem fog eszembe jutni.

2022. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/266 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit is tisztelnéd magad és nem szeretnéd, hogy szerencsétlen lúzernek tartsanak, akkor miután közölték, hogy van párjuk, sok boldogságot kívánsz és tovább állsz.
2022. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/266 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd már, hogy bárkinek is eszébe jut egy ilyen senkit és semmit nem tisztelő kretén, azonkívül, hogy röhögjön egy jót rajtad a párjával együtt.:D


Én elmondanám 1x, hogy nem, ha utána is próbálkoznál, akkor nagyon csúnyán helyretennélek, esélyed nem lenne. Utána pedig megkérném pár kedves ismerősömet, hogy “beszélgessenek” veled egy kicsit. Vagy feljelentést tennék a rendőrségen. Vagy mindkettő. :D De egyikben sem lenne köszöneted.

2022. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/266 anonim ***** válasza:
100%
Te kimeríted a szánalmas kifejezést. Egy örök lúzer vagy, aki saját magát alázza meg. Mit hiszel mi fog történni, ha valaki nemet mond neked és te nem akarod elfogadni?Azonkívül, hogy csúnyán el fognak küldeni a búsba és/vagy rendőrt hívnak rád? Gusztustalan zaklató vagy, az ilyen meg is érdemli, hogy örökre egyedül maradjon.
2022. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/266 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig folyton nem és nem, akkor se hagyom magam megalázni, akkor tudatom a nővel, mekkora csíra takony akit választott és mit hagyott ki hogy amikor levetett rongy lesz, emlékezzen arra, hogy visszautasított."


Nem kéne emlékeztetned, mivel már ebben a pillanatban pontosan tudnám, hogy "mit hagytam ki": egy frusztrált, öntelt, lekezelő, béka segge alatti ön kontrollal és érzelmi intelligenciával rendelkező embert, akiben nincs annyi egészséges önbecsülés és tartás, hogy férfi módjára kezeljen egy elutasítást, helyette hisztizik, mint egy három éves kisgyerek, aki sírva-tombolva a padlóra veti magát a játékboltban, ha nem kapja meg, amit akar.


Azzal meg végképp nevetségessé tennéd magad, ha azt hinnéd, hogy ezek után bárki nem úgy gondolna rád vissza, mint bekattant, kezeletlen pszichés problémával küzdő emberre, akitől a három lépés távolság is kevés, hanem mint férfira, akivel lehetett volna normális párkapcsolata.

2022. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/266 anonim ***** válasza:
91%

Kemény vagy...itt az interneten. Kîváncsi vagyok, hogy ez a "csíra takony" kifejezést valóban használod-e az életben, vagy csak az van, hogy meglátsz egy nőt és messziről figyeled, de oda menni már nem mersz, gyanítom, hogy az utóbbi. Egyébként észrevettétek már, hogy aki "online" kemény, az a valóságban a 200 m-re lévő boltból alig bír hazacipelni 2 flakon 1,75-ös üdítőt? :)

A való életben is vannak akik keménykednek, de ha tényleg arra kerül a sor, hogy na jól van haver "árnyékoljunk" egyet, akkor meg már sehol semmi. Akik meg valóban ütőképesek, azok nem fognak ugrálni, meg pattogni mindenkinek, de ha arról van szó, ő kilép az emberrel egy "beszélgetésre".

2022. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/266 anonim ***** válasza:
91%

37 Neee, engem lattal par napja az utcan, onnan a pelda?😂😂😂 Pont ez volt a szitu, de en 3 db uccsit vittem, kozben telefonaltam, de ugy vettem a levegot kozben, mint valami aszthmas. 26-a volt es csak egy tavolabbi boltot talaltam nyitva.

Mondjuk en nem hivok csira takonynak embereket online😮‍💨

2022. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/266 anonim ***** válasza:
95%

"Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?"


Le van fosva mit gondolsz. Az a fejedben létezik csupán. De érdekeljen mit mond a nő, még szép hogy nem mászhatsz rá. Vagy mehetsz a börtönbe, de előbb egy gyógykezelést javasolnék sos.


"Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel?"


Úgy, te ostoba véglény, hogy a nő is ember akinek önrendelkezési joga van. Álmodban létezik a világ, ahol a nő nem mondhat neked nemet. A legtöbb hozzád hasonló legalább a másik férfit tiszteli, érdekesmód a férfi jelenlétre reagálnak. De nálad még ez is hiányzik. Holott a nő válaszát is fel kellene fogni, ha van pasija ha nincs. Bőségesen elégséges egy határozott nem, sőt néha sok is, mert reakciót se érdemelne a fajtád.


"Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc."


Szóval aki felfogja embertársa nemleges válaszát az egy taszigálható bohóc, SZERINTED. Szerintem pedig értelmes, sőt logikus, egészséges mentalitású egyénre vall. Te ennek közelében se vagy, viszont az általad említett bohóc kategória rád találóbb. Szóval pont hogy nem elkerülöd ezt a titulust, hanem vastagon magadra veheted. Ez pedig kizárólag a te hibád, te magad teszed bohóccá magad.

2022. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/266 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy olyan csávót, mint te, kérdező. Öröm volt látni a szivárvány összes színében pompázó arcát, miután a rossz emberrel szívózott. 😉
2022. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!