Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/266 anonim ***** válasza:
95%
Egyenlő erőviszonyok mellett lemorzsoldódik a selejt. Erre gondolsz? Természetes jelenség.
2022. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/266 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megtisztelne azzal, hogy összejön veled?! Pláne ha barátja van? Fuhh nálad nagyon súlyos problémák vannak. Egyetlen nőnek sem kell összejönnie senkivel, akivel nem akar, pláne nem tiszteletből.🤦🏻‍♀️

Aki szerint az a normális férfi ismérve, hogy zaklatja a nőket, senkit nem tisztel, nem képes felfogni, ha elutasítják és ismeretlen embereket mocskol ok nélkül, az minden csak nem normális! Normális ember ugyanis felfogja, hogy nem az nemet jelent és elhordja magát, nem pedig még neki áll feljebb.


“egy ilyen hulladékot választ helyettem”


Milyen hulladékot te ostoba? Hisz nem is ismered a pasiját! Itt te vagy az egyetlen hulladék, akit csak szánni lehet. Meg jót nevetni rajta.


Én általában mindenhova a férjemmel járok, de alapból egy heves természet vagyok, nekem jönnél oda hepciáskodni meg zaklatni az első nem után, úgy szemem fújnálak paprika spray-vel, hogy pislogni nem lenne időd. Bár mondjuk a férjem lehet előbb beverné a képed, minthogy bármiféle jelzőt aggass rá. Egyszer nagyon meg fogod ütni a bokadat, majd pl ha rendszeres zaklatás miatt bevágnak a dutyiba. De aztán ott se nyekeregj ám, hogy a 2 méter magas Pistát nem érdekli, hogy te elutasítottad, mégis seggberak. :) Hisz miért kéne elfogadja, hogy te elutasítottad, ugye? Nyomorult.

2022. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/266 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjátok már. Nem veszitek észre, hogy egy ócska troll?
2022. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/266 anonim ***** válasza:
95%
Álmodban van köze mindenkinek hozzá. Mit képzelsz te magadról, hogy eldöntsd kinek mihez van joga a saját magánéletében?! Annak adok esélyt, akinek ÉN akarok és azt utasítok vissza, akit csak akarok, párkapcsolattól függetlenül. A szabad párválasztás MINDEN embert megillet. Kezeltesd az agyad, ha neked az a megalázás, hogy “bocs van barátom”?? Saját magadat alázod meg, saját magadból csinálsz bohócot, akin mindenki csak nevet és akit mindenki szán. Milyen 3-4x elutasít? EGYSZER elutasít, utána takarodó van. Nem gondolod komolyan, hogy normális nő és annak a párja hagyni fogja, hogy zaklasd te szerencsétlen.🤦🏻‍♀️
2022. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/266 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik csaj 3x 4x utasít el az iszonyú türelmes lehet, légy hálás.
2022. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/266 anonim ***** válasza:
100%
3-4x?! 😅Álmodban. Egyszer! Egyetlen egyszer mondom el, hogy kocc van, ha nem értesz a szóból és tovább próbálkozol, nos akkor a napot is bánni fogod, amikor megszülettél, ennyit fixen garantálhatok. 😊
2022. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/266 anonim ***** válasza:
100%
Azt zaklatásnak hívják... hajrá, folytasd nyugodtan... jobb esetben vadidegenek fogják mondani a 20. nem-re, hogy szállj le róla, rosszabb esetben, ha nem bírsz magaddal és akár egy ujjal hozzáérsz, a rendőrség (volt pont idén cikk arról, hogy egy engedély nélküli seggrepacsiért büntettek)
2022. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/266 anonim ***** válasza:
100%

Istike te vagy az? 😅

Egyszer nem értenéd a német, úgy fejbe rugnálak ott maradnál.

Idióta 😂

2022. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/266 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Istike, hanem a seggnyalója, alkesz Shrek a vázizomzat fétises.
2022. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/266 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi kérdését törölték 🤣🤣🤣
2022. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!