Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/266 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára"


Ha te az ilyen mentalitású, ilyen viselkedésű férfiakat használod a "normális pasinak", mint amilyen te vagy az általad leírtak alapján, akkor a nőktől lenne önsorsrontás, ha nem parkolópályára kerülnétek.

2022. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/266 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy örülök, hogy többnyire együtt megyünk mindenhová a párommal, és az ilyen gyökerek elkerülnek. 😌
2022. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/266 A kérdező kommentje:
Ja, ezt könnyű mondani. Az ég kék, azért, mert kék színű. Kb. ennyi értelme lenne. Normális nővel normálisan bánnék ha megtisztelne azzal, hogy engem választ. Mindent megadnék neki, egyszer sem emelném a hangom. Csak röhögök a kérdéseken amik kalap xar kapcsolatokról szólnak mert lelkem mélyéről, szívből tudom hogy én sose lennék olyan. Aki megaláz és egy ilyen hulladékot választ helyettem, az már egy alacsonyabb emberi minőséget képvisel. Csak mosolygok azon, hogy ők fel sem fogják, meg sem értik.
2022. dec. 29. 15:31
 44/266 anonim ***** válasza:
100%
Valóban mosolyogni való amit írsz, csak épp más szemszögből. Nekem nem igazán az jön át, amit te szeretnél. Sokkal súlyosabb gondot érzékelek.
2022. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/266 anonim ***** válasza:
100%

"Aki megaláz és egy ilyen hulladékot választ helyettem, az már egy alacsonyabb emberi minőséget képvisel."


Ha valóban így gondolod, akkor miért tepersz értük, ahelyett, hogy örülnél, hogy mással vannak?

2022. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/266 A kérdező kommentje:
Ha már 3-4x lekoptat akkor nem teperek többé, akkor már csak azon vagyok, hogy minél jobban visszaadjam az alázást.
2022. dec. 29. 15:37
 47/266 anonim ***** válasza:
96%
De miért alázás? Szólt neked, hogy tipli van, te meg tovább nyomulsz. Mire számítasz? Ha nem akarsz pofont, akkor esetleg ne szaladj bele.
2022. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/266 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindennel egyetérteni, de elfogadni köteles vagy. Ez sok mindenre igaz az életben. De egy másik ember párválasztására különösen. Beleszólásod 0, közöd sincs konkrétan hozzá. Az hogy felveszel egy dacos kisgyerek szerepet és vergődsz hogy téged ez nem érdekel, attól még nem lesz nőd. Mosolyogni legális, hát mosolyogj a többi emberen. Te biztos valami kiválasztott mutáns vagy, csak nehogy nagyot ess onnan fentről.
2022. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/266 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van köze hozzá, ugyanis a nők párválasztási szabadsága olyan társadalmi változásokat hozott az elmúlt pár évtizedben, amelyek mindenkit érintenek.
2022. dec. 29. 15:41
 50/266 anonim ***** válasza:
100%

49

Nem, továbbra sincs közöd hozzá, bocsika. :D

2022. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!