Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/266 anonim ***** válasza:
100%
Nem troll, már évek óta ezt szajkózza, hogy a NEM az felhívás keringőre. Értetlen szegény. Annak idején egyébként volt szerencsém élőben is ilyen nyomorékhoz, hónapokon át járt utánam, nem értett semmiből. A végén részegen közölte velem, hogy ő is meg tud b.szni ha viszket a p.nám, nem kell ahhoz nekem válogatni. Na az lett a vége, hogy a poharat az arcába vágtam, és még kapott is mellé pár maflást. Ebből végre értett, de ehhez közel 1 év kellett.
2022. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/266 anonim ***** válasza:
100%
60 persze mer az ő mit ért el választ annyira kerülte, h inkább törölte. 😅😅
2022. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/266 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor írt egy csávó, h ismerkedne (van kinn még kép is arról, h van párom, no mindegy...) és írtam neki normálisan, hogy bocsi, de nem szereték ismerkedni. Erre a válasz? 😅 "Akkor ez egy határozott nem?"... No komment! És mennyi ilyen fogyatékos van.

N 30

2022. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/266 anonim ***** válasza:
100%

"ez egy határozott IGEN" ***

Bocsi, félre írtam 😅

2022. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/266 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig folyton nem és nem, akkor se hagyom magam megalázni, akkor tudatom a nővel, mekkora csíra takony akit választott és mit hagyott ki"


Khm - Hát! Ezt jól teszed! Ezzel egyetértem! Tudasd is! Ez nekem megerősites lenne, hogy azzal, hogy nem téged választottalak, jól döntöttem.

2022. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/266 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik volt kollégámra emlékeztetsz, kérdező.

Én már egy éve a munkahelyemen voltam (ekkor voltam huszonhárom éves), amikor jött ez a férfi (ő ekkor negyven körül volt) és elég hamar feltűnt, hogy bejövök neki. Mindig odajött hozzám, akkor is, amikor láthatóan elfoglalt voltam, gyakran engem nézett, többször felajánlotta, hogy hazakísér (amit mindig elutasítottam). Úgy voltam vele, hogy figyelmen kívül hagyom a dolgot, egy idő után úgyis fel fog neki tűnni, hogy egyik gesztust sem viszonzom és hogy az övéire sem reagálok. Nem így lett.

Ha jól emlékszem kettő hét telt el, amikor először randira hívott. Megmondtam neki teljesen normális hangnemben, hogy van párom. Erre nevetve leintett, hogy attól még igazán beülhetnék vele valahova, amit ismét elutasítottam, megismételve, hogy párkapcsolatban vagyok. Erre szitkozódva elment.

Azt hittem, hogy ezután békén hagy, de nem, ugyanúgy folytatta a flörtölgetést. Hadd ne írjam le, milyen kellemetlen, amikor egy nálam kétszer annyi idős férfi odaszól nekem, hogy milyen "feszes kis seggem" van. Nyilván ezeket mindig úgy csinálta, hogy más ne hallja, én pedig nem is szóltam a vezetőségnél, mert nem szerettem volna balhét csapni (utólag bánom, hogy nem jeleztem a problémát azonnal). Még egyszer elhívott randira, én pedig még egyszer megmondtam neki, hogy értse meg, van párom és nem fogom megcsalni (ekkor már valamivel bunkóbb stílusban reagáltam). Erre az arcomba nevetett, hogy nem érti, minek foglalkozok egy olyan szerencsétlennel, mint amilyen a párom (ebben a pillanatban egyszer találkoztak, amikor látta, ahogy elém jön a munkába), és hogy ő, sokkal, de sokkal jobb választás lenne és örülnöm kéne, hogy egyáltalán számba vesz engem. Ekkor elszakadt nálam a cérna, és elkezdtem vele kiabálni. Többek között elhangzott, hogyha szingli se lennék se kéne egy ilyen idős, csúnya pasas, aki semmibe vesz és ekkora perverz. Gondolom, el tudjátok képzelni. Ekkor felpofozott és közölte velem, hogy ne merjek így beszélni vele és reméli, hogy holnapra már jobb belátásra kerülök.

Aznap sírva mentem haza, a barátom pedig teljesen ki volt borulva, amikor elmondtam neki, hogy mi történt. Közölte velem, hogy holnap elkísér munkába és az első dolgunk az lesz, hogy beszélünk a főnökömmel, hogy rúgja ki ezt a férget. Így is tettünk, a főnököm ismer engem (és egyébként a páromat is), tudta, hogy nem hazudok. Az egyetlen pozitívuma volt az esetnek, hogy egy biztonsági kamera felvette, tökéletesen látszódott, hogy felpofozott az a féreg. A felvétel előkerült, a kirúgás megtörtént. Másnap összefutottam azzal a hülyével az utcán, aki elkezdett velem ordítozni, hogy miattam nincs munkája és így nem tud lakbért fizetni. Ekkor viszont velem volt a párom és az egyik bátyja is, és hát egyikük se tűrte ezt a stílust és a végén mindketten hasba, illetve golyón térdelték az a kis férget. Szóba került, hogy tegyünk feljelentést is, de aztán elengedtük a dolgot.

Csak bíztatni tudlak, kérdező. Legyél tiszteletlen, legyél bunkó, mutasd meg mindenkinek, hogy mennyire egy értéktelen kis senki vagy, hadd lássák el a te bajodat is, mert ha valóban így gondolkozol, csakis ezt érdemled.

26/N

2022. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/266 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már 3-4x lekoptat akkor nem teperek többé, akkor már csak azon vagyok, hogy minél jobban visszaadjam az alázást."


Magadat alázod, te szerencsétlen! Jól bánnál a nővel, ha lenne? Bocs, de ezt senki nem fogja elhinni neked azok után, amit itt levágtál.

2022. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/266 anonim ***** válasza:
92%

"a nők párválasztási szabadsága..."


Nyomoronc vagy. Remélem, soha a büdös életben nem kerülsz nő közelébe.

2022. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/266 anonim ***** válasza:
92%

#67 ja, ő jól bánna a nővel, látjuk hogy :D itt köpköd meg rongyozik :D Elmebeteg nyomorult. Soha nem kéne, inkább vennék 6 vibrátort és rájuk írnám hogy hétfő - Henry Cavill, kedd - Chris Hemsworth, szerda - Liam Hemsworth, csütörtök - Michele Morrone stb.

A hetedik napon pedig még az Úr is megpihent 😌

2022. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/266 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a van barátom szöveg az esetek többségében nyilván csak hazugság és a külsődnek szól, teljesen jól teszed.


Persze mert pont a mai diszkópitsák vannak komoly kapcsolatban :D


Ez csak egy alázó lekoptató szöveg, amit majd megoszt diszkópitsa barátnőivel, hogy jót röhögjenek rajtad.


Légy csak idegesítő, teljesen megérdemlik!


Elszaladt velük a ló!

2022. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!